fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Якими будуть PR та маркетинг у 2023 році

20/ 02/ 2023
  20 лютого відбулась перша у 2023 році зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій, під час якої разом з Анною Захараш, новообраною головою Комітету та директоркою з корпоративних комунікацій «Київстар», ми презентували результати нової хвилі опитування PR та маркетинг фахівців членських компаній Асоціації. Зокрема, поговорили, як вплинув на стан галузі воєнний рік та якими є професійні тренди 2023 року – пріоритети у роботі, актуальні інструменти, виклики, стан бюджетів та команди. До того ж, був презентований план роботи на найближчий час та ідея спільного комунікаційного проєкту на 2023 рік, до якого зможуть долучитися активні учасники Комітету.

20 лютого відбулась перша у 2023 році зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій, під час якої разом з Анною Захараш, новообраною головою Комітету та директоркою з корпоративних комунікацій «Київстар», ми презентували результати нової хвилі опитування PR та маркетинг фахівців членських компаній Асоціації.

Зокрема, поговорили, як вплинув на стан галузі воєнний рік та якими є професійні тренди 2023 року – пріоритети у роботі, актуальні інструменти, виклики, стан бюджетів та команди. До того ж, був презентований план роботи на найближчий час та ідея спільного комунікаційного проєкту на 2023 рік, до якого зможуть долучитися активні учасники Комітету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: