fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Яким був для вашої компанії 2022 рік? Візьміть участь в опитуванні від Київстар щодо стану українського бізнесу

16/ 03/ 2023
  Як ваш бізнес змінився за 2022 рік? Які плани маєте на 2023-й? Київстар проводить власне коротке опитування українських підприємців про стан їхнього бізнесу за підсумками минулого року, а також щодо планів компаній на 2023 рік. Дослідження охоплює низку питань про зміну в робочих процесах компаній різних галузей, стратегіях, доходах, витратах, асортименті тощо. Усі учасники дослідження згодом отримають доступ до підсумкового аналітичного матеріалу, що дозволить дізнатися особливості роботи саме їхньої галузі. Щоб отримати результати одними з перших, не забудьте вказати свій e-mail наприкінці опитування.  Відповіді на питання потребують орієнтовно лише 10 хвилин.  Результати дослідження допоможуть вам лишатися в курсі актуальних тенденцій на українському ринку, уточнити бізнес-стратегію на 2023 рік, а також знайти нові ідеї та натхнення для подальшого розвитку.

Як ваш бізнес змінився за 2022 рік? Які плани маєте на 2023-й?

Київстар проводить власне коротке опитування українських підприємців про стан їхнього бізнесу за підсумками минулого року, а також щодо планів компаній на 2023 рік.

Дослідження охоплює низку питань про зміну в робочих процесах компаній різних галузей, стратегіях, доходах, витратах, асортименті тощо. Усі учасники дослідження згодом отримають доступ до підсумкового аналітичного матеріалу, що дозволить дізнатися особливості роботи саме їхньої галузі. Щоб отримати результати одними з перших, не забудьте вказати свій e-mail наприкінці опитування. 

Відповіді на питання потребують орієнтовно лише 10 хвилин. 

Результати дослідження допоможуть вам лишатися в курсі актуальних тенденцій на українському ринку, уточнити бізнес-стратегію на 2023 рік, а також знайти нові ідеї та натхнення для подальшого розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: