fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як здобути статус АЕО та пройти оцінку відповідності претенденту?

18/ 02/ 2022
  Такими були основні питання, які обговорили члени Асоціації та представники Львівської митниці Держмитслужби України на зустрічі, що відбулась вчора, 16 лютого в рамках роботи Митного комітету. Тож, бізнес на шляху до отримання статусу АЕО має розуміти наступне: Порушення, виявлені в ході оцінки відповідності не вноситимуться в АСАУР, навіть якщо компанії буде відмовлено в наданні авторизації. Відвідування приміщень претендента не відбуватиметься без попередження. Опитування працівника- це не допит. Відповідальний персонал просто описує робочі процеси, які повинні відповідати документам підприємства, а спілкування відбуватиметься у максимально комфортній обстановці. Помилки допускаються. Підприємство може подавати заперечення, а митниця, у свою чергу, повідомляє компанію про невідповідності. Доступ до IT - все гнучко. Можна продемонструвати роботу програмного забезпечення або ж надати такий доступ митниці. Заповнення анкети повинне бути максимально детальним, з посиланням на документи. Міжнародна сертифікація - великий плюс для оцінки. Отримані відомості перевірки - конфіденційні та захищені. Члени комісії несуть відповідальність за нерозголошення інформації. То ж не баріться та вперед до омріяного статусу 😊! Ми дякуємо Даніілу Меньшикову – в.о. начальника Львівської митниці, Максиму Ждановичу – в.о. Першого заступника начальника Львівської митниці за сприяння у проведенні зустрічі, Андрію Теплому - начальнику управління супроводження АЕО Держмитслужби, Сергію Кравцю, начальнику Управління забезпечення митного контролю та оформлення, а також  Павлові Білецькому, заступнику начальника Управління забезпечення митного контролю та оформлення за дискусію та Ігореві Соколовському за модерацію. До нових зустрічей!

Такими були основні питання, які обговорили члени Асоціації та представники Львівської митниці Держмитслужби України на зустрічі, що відбулась вчора, 16 лютого в рамках роботи Митного комітету.

Тож, бізнес на шляху до отримання статусу АЕО має розуміти наступне:

  • Порушення, виявлені в ході оцінки відповідності не вноситимуться в АСАУР, навіть якщо компанії буде відмовлено в наданні авторизації.
  • Відвідування приміщень претендента не відбуватиметься без попередження.
  • Опитування працівника- “це не допит”. Відповідальний персонал просто описує робочі процеси, які повинні відповідати документам підприємства, а спілкування відбуватиметься у максимально комфортній обстановці.
  • Помилки допускаються. Підприємство може подавати заперечення, а митниця, у свою чергу, повідомляє компанію про невідповідності.
  • Доступ до IT – все гнучко. Можна продемонструвати роботу програмного забезпечення або ж надати такий доступ митниці.
  • Заповнення анкети повинне бути максимально детальним, з посиланням на документи.
  • Міжнародна сертифікація – великий плюс для оцінки.
  • Отримані відомості перевірки – конфіденційні та захищені. Члени комісії несуть відповідальність за нерозголошення інформації.

То ж не баріться та вперед до омріяного статусу 😊!

Ми дякуємо Даніілу Меньшикову – в.о. начальника Львівської митниці, Максиму Ждановичу – в.о. Першого заступника начальника Львівської митниці за сприяння у проведенні зустрічі, Андрію Теплому – начальнику управління супроводження АЕО Держмитслужби, Сергію Кравцю, начальнику Управління забезпечення митного контролю та оформлення, а також  Павлові Білецькому, заступнику начальника Управління забезпечення митного контролю та оформлення за дискусію та Ігореві Соколовському за модерацію.

До нових зустрічей!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: