fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як заощадити на лікуванні

29/ 01/ 2021
  Почалося літо. Сімя Семенових поїхала на дачу, де батька сімейства вкусив кліщ. Кліща витягли, щоб здати його на аналіз і зясувати, чи заражений він, але в паніці втратили. Тому терміново поїхали в лікарню робити укол імуноглобуліну. Укол обійшовся у 2000 гривень. А як ще можна було вчинити? Дійсно, в такій ситуації інших варіантів немає. Якщо вкусив кліщ і немає можливості перевірити, чи заражений він, - потрібно терміново робити укол. Але укол міг бути безкоштовним. Якби у Семенова-старшого був страховий поліс, то сімя заощадила б. Після цього випадку сімейство Семенових щорічно страхує всіх членів сімї (а також робить щеплення). Уникнути неприємностей вдається не завжди, але є спосіб компенсувати збиток від них - застрахуватися. Для того, щоб застрахуватися вигідно, правильно і в цілому бути в курсі нововведень у сфері страхування - компанія TBT insurancebroker створили телеграм-канал, в якому діляться корисною інформацією. Ось посилання на цей канал - https://t.me/tbt_broker. Підписуйтесь - буде корисно.

Почалося літо. Сім’я Семенових поїхала на дачу, де батька сімейства вкусив кліщ. Кліща витягли, щоб здати його на аналіз і з’ясувати, чи заражений він, але в паніці втратили. Тому терміново поїхали в лікарню робити укол імуноглобуліну. Укол обійшовся у 2000 гривень. А як ще можна було вчинити? Дійсно, в такій ситуації інших варіантів немає. Якщо вкусив кліщ і немає можливості перевірити, чи заражений він, – потрібно терміново робити укол. Але укол міг бути безкоштовним. Якби у Семенова-старшого був страховий поліс, то сім’я заощадила б. Після цього випадку сімейство Семенових щорічно страхує всіх членів сім’ї (а також робить щеплення). Уникнути неприємностей вдається не завжди, але є спосіб компенсувати збиток від них – застрахуватися.

Для того, щоб застрахуватися вигідно, правильно і в цілому бути в курсі нововведень у сфері страхування – компанія TBT insurancebroker створили телеграм-канал, в якому діляться корисною інформацією.

Ось посилання на цей канал – https://t.me/tbt_broker.

Підписуйтесь – буде корисно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: