fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як забезпечити стійкість сімейного бізнесу у часи турбулентних змін бізнес-середовища?

07/ 05/ 2020
  Щоб допомогти сімейним компаніям фахівці People Advisory Services EY зібрали корисні матеріали та актуальні дослідження. У першому випуску ви ознайомитесь із результатами третього глобального дослідження EY та Університету Сент-Галлена і дізнаєтесь про зміни Індексу сімейних компаній та тренди розвитку сімейного бізнесу. У опитуванні взяли участь 500 найбільших сімейних компаній у світі. Реєструйтесь у формі та отримуйте матеріали на тему сімейного бізнесу поштою. Заповнюйте анкету за посиланням та підписуйтесь на розсилку #EYFamilyBusiness вже зараз: https://bit.ly/3dncUSD

Щоб допомогти сімейним компаніям фахівці People Advisory Services EY зібрали корисні матеріали та актуальні дослідження.

У першому випуску ви ознайомитесь із результатами третього глобального дослідження EY та Університету Сент-Галлена і дізнаєтесь про зміни Індексу сімейних компаній та тренди розвитку сімейного бізнесу. У опитуванні взяли участь 500 найбільших сімейних компаній у світі. Реєструйтесь у формі та отримуйте матеріали на тему сімейного бізнесу поштою.

Заповнюйте анкету за посиланням та підписуйтесь на розсилку #EYFamilyBusiness вже зараз: https://bit.ly/3dncUSD

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: