fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як виглядає подорож пацієнта у клінічному дослідженні – нове відео EBA

21/ 12/ 2021
  Для пацієнтів клінічні дослідження є можливістю отримати безкоштовний доступ до інноваційних ліків та кваліфікованої медичної допомоги. Водночас в Україні кількість учасників клінічних досліджень в десятки разів менша ніж у країнах Європи. Часто українські пацієнти відмовляються від участі через страх та брак інформації щодо процедури клінічних досліджень. Які етапи проходить пацієнт під час клінічного дослідження? Як довго триває кожен етап? Чим вони відрізняються та що очікує пацієнта на кожному з етапів? Підкомітет клінічних досліджень Європейської Бізнес Асоціації зібрав відповіді на ці питання у відео під назвою «Подорож пацієнта у клінічному дослідженні».  На прикладі головного героя відео ми розібрали 5 етапів клінічних досліджень, а також особливості їх проходження пацієнтом. https://www.youtube.com/watch?v=0zykIkl_JRY&list=PLMkcvxsTFVqdlwcGQbJBfJgXkfXPN7m9U&ab_channel=EuropeanBusinessAssociationUkraine%28%D0%95%D0%92%D0%90%29 Відео було розроблено в рамках проєкту «Trials Truth» за підтримки Міністерства охорони здоровя України, ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоровя України» та Благодійного Фонду «Пацієнти України». Trials Truth – це проєкт про клінічні дослідження, їх переваги та особливості. Маючи достовірну інформацію у цій сфері, українські пацієнти можуть без страхів та стереотипів використовувати можливості, якими користуються у всьому світі.

Для пацієнтів клінічні дослідження є можливістю отримати безкоштовний доступ до інноваційних ліків та кваліфікованої медичної допомоги. Водночас в Україні кількість учасників клінічних досліджень в десятки разів менша ніж у країнах Європи. Часто українські пацієнти відмовляються від участі через страх та брак інформації щодо процедури клінічних досліджень.

Які етапи проходить пацієнт під час клінічного дослідження? Як довго триває кожен етап? Чим вони відрізняються та що очікує пацієнта на кожному з етапів?

Підкомітет клінічних досліджень Європейської Бізнес Асоціації зібрав відповіді на ці питання у відео під назвою «Подорож пацієнта у клінічному дослідженні».  На прикладі головного героя відео ми розібрали 5 етапів клінічних досліджень, а також особливості їх проходження пацієнтом.

Відео було розроблено в рамках проєкту «Trials Truth» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» та Благодійного Фонду «Пацієнти України».

Trials Truth – це проєкт про клінічні дослідження, їх переваги та особливості. Маючи достовірну інформацію у цій сфері, українські пацієнти можуть без страхів та стереотипів використовувати можливості, якими користуються у всьому світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: