fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як виглядає нова школа КМДШ на Осокорках. Відео

28/ 05/ 2020
  Три місяці до відкриття нової локації Креативної Міжнародної Дитячої Школи (КМДШ) на Осокорках, Дніпровська набережна, 14. Майже 7 тисяч м2 креативного простору у вересні відкриє двері київським школярам. Триває набір до 0-9 класів. Подробиці Як виглядає КМДШ сьогодні https://youtu.be/hF1Pcjcmg_E Це вже четверта школа КМДШ в Україні. Вісім років мережа цих приватних навчальних закладів використовує в навчальному процесі лише практичні підходи – учні вивчають дисципліни за допомогою наукових та творчих досліджень, проєктів, отримують реальний практичний досвід, вивчають професії та пробують свої сили в різних напрямках.  КМДШ продовжує знайомити зі школою батьків та дітей в онлайн-режимі. Вступні тестування школярі складають також онлайн. Графік навчання: 09:00-18:00 Зареєструватися на вступ можна за посиланням.

Три місяці до відкриття нової локації Креативної Міжнародної Дитячої Школи (КМДШ) на Осокорках, Дніпровська набережна, 14.

Майже 7 тисяч м2 креативного простору у вересні відкриє двері київським школярам. Триває набір до 0-9 класів. Подробиці

Як виглядає КМДШ сьогодні

Це вже четверта школа КМДШ в Україні. Вісім років мережа цих приватних навчальних закладів використовує в навчальному процесі лише практичні підходи – учні вивчають дисципліни за допомогою наукових та творчих досліджень, проєктів, отримують реальний практичний досвід, вивчають професії та пробують свої сили в різних напрямках. 

КМДШ продовжує знайомити зі школою батьків та дітей в онлайн-режимі. Вступні тестування школярі складають також онлайн.

Графік навчання: 09:00-18:00

Зареєструватися на вступ можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: