fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як Uklon допомагає у воєнний час

14/ 04/ 2022
  У складні часи український онлайн-сервіс виклику авто Uklon продовжує займатися волонтерською діяльністю та допомагати.  Сьогодні у застосунку розроблена опція “Благодійні внески” для логістичної підтримки ЗСУ, ТрО, медпрацівників і тих, хто цього потребує. Для здійснення доната на головному екрані додатка потрібно натиснути на кнопку “Благодійний внесок” та перерахувати бажану суму коштів. Отримані гроші будуть спрямовані на #UklonВолонтер – проєкт, що допомагає з транспортом волонтерам і працівникам критично важливої інфраструктури міста. Наразі в межах проєкту здійснено 6019 волонтерських поїздок і передано 182 тис. порцій їжі, 7345 кг продуктів, 10 тис. літрів води, 9440 літрів пального, сотні позицій медикаментів і необхідних речей.  Крім того, Uklon відкрив можливість здійснювати міжміські перевезення, запустивши новий клас авто “Евакуація”. Тепер пасажири сервісу мають змогу знайти водія для переміщення між містами України, раніше створювати поїздки було можливо лише в межах одного міста та області. Варто зазначити, що тариф на поїздку повторює тариф міста, крім вартості кілометра за містом – там вона подвоюється. За перші 4 тижні роботи загалом було здійснено 3526 поїздок. Найдовша відстань, яку вдалося подолати за одну поїздку, становила 841 км за маршрутом “Миколаїв – Львів”. Фахівці обробили масив даних серед міст, де найчастіше користувалися класом “Евакуація” і проаналізували, звідки виїжджали українці та куди вони надалі евакуйовувалися: з Києва люди приїжджали у Вінницю, Білу Церкву та Черкаси; зі Львова до пункту пропуску Шегині, у Трускавець, Червоноград та Івано-Франківськ; з Миколаєва – в Одесу та до пункту пропуску Паланка; з Харкова – у Дніпро та Полтаву;  із Запоріжжя – у Дніпро. Перевезення здійснюються водіями, що співпрацюють із Uklon. Компанія залучає і сторонніх водіїв, що збільшує можливість евакуйовуватися всім, хто має бажання. Також водії готові брати гуманітарний вантаж у зворотному напрямку. Uklon – 8 років поруч з українською армією. З 2014 року компанія регулярно допомагаємо українській армії через БФ “Повернись живим”, щорічна сума підтримки сягає мільйона гривень. У лютому, у перший день війни компанія перерахувала 3 мільйони грн у фонд “Повернись живим” та збільшила щомісячні нарахування до 300 тисяч грн.

У складні часи український онлайн-сервіс виклику авто Uklon продовжує займатися волонтерською діяльністю та допомагати. 

Сьогодні у застосунку розроблена опція “Благодійні внески” для логістичної підтримки ЗСУ, ТрО, медпрацівників і тих, хто цього потребує. Для здійснення доната на головному екрані додатка потрібно натиснути на кнопку “Благодійний внесок” та перерахувати бажану суму коштів. Отримані гроші будуть спрямовані на #UklonВолонтер – проєкт, що допомагає з транспортом волонтерам і працівникам критично важливої інфраструктури міста.

Наразі в межах проєкту здійснено 6019 волонтерських поїздок і передано 182 тис. порцій їжі, 7345 кг продуктів, 10 тис. літрів води, 9440 літрів пального, сотні позицій медикаментів і необхідних речей. 

Крім того, Uklon відкрив можливість здійснювати міжміські перевезення, запустивши новий клас авто “Евакуація”. Тепер пасажири сервісу мають змогу знайти водія для переміщення між містами України, раніше створювати поїздки було можливо лише в межах одного міста та області. Варто зазначити, що тариф на поїздку повторює тариф міста, крім вартості кілометра за містом – там вона подвоюється.

За перші 4 тижні роботи загалом було здійснено 3526 поїздок. Найдовша відстань, яку вдалося подолати за одну поїздку, становила 841 км за маршрутом “Миколаїв – Львів”.

Фахівці обробили масив даних серед міст, де найчастіше користувалися класом “Евакуація” і проаналізували, звідки виїжджали українці та куди вони надалі евакуйовувалися:

  • з Києва люди приїжджали у Вінницю, Білу Церкву та Черкаси;
  • зі Львова до пункту пропуску Шегині, у Трускавець, Червоноград та Івано-Франківськ;
  • з Миколаєва – в Одесу та до пункту пропуску Паланка;
  • з Харкова – у Дніпро та Полтаву; 
  • із Запоріжжя – у Дніпро.

Перевезення здійснюються водіями, що співпрацюють із Uklon. Компанія залучає і сторонніх водіїв, що збільшує можливість евакуйовуватися всім, хто має бажання. Також водії готові брати гуманітарний вантаж у зворотному напрямку.

Uklon – 8 років поруч з українською армією. З 2014 року компанія регулярно допомагаємо українській армії через БФ “Повернись живим”, щорічна сума підтримки сягає мільйона гривень. У лютому, у перший день війни компанія перерахувала 3 мільйони грн у фонд “Повернись живим” та збільшила щомісячні нарахування до 300 тисяч грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: