fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як штучний інтелект бачить Україну майбутнього – ВІДЕО

29/ 12/ 2023
  Фахівці GlobalLogic використовують можливості машинного навчання у проєктних задачах. А напередодні новорічних свят, інженери компанії запитали у штучного інтелекту, як він уявляє Україну майбутнього.  Нейромережа згенерувала кадри країни після 2030 року. На них Україна є технологічно розвиненою державою. Серед сюжетів: швидкісні потяги, доставка вантажів дронами, електротранспорт та електричні вітряки. Кияни можуть впізнати міст на Троєщину, по якому їде поїзд метро, а харків’яни – нові квартали з хмарочосами біля Держпрому. У Львові розвивається протезування, суперлюди з біонічними протезами будуть звичною частиною нашого майбутнього. Також штучний інтелект зобразив втілення великої Мрії, спільної для всіх українців. Дивитись відео: https://www.youtube.com/watch?v=0VzH8IpJEOI&ab_channel=GlobalLogicUkraine Якою Україну майбутнього бачать самі айтівці? Інженери GlobalLogic відповіли на актуальне питання: чи зможе штучний інтелект замінити людей у робочих задачах? За результатами опитуванням понад тисячі експертів, більшість з них (67%) впевнені, що ШІ не замінить людей у роботі. Кожен десятий вважає, що у майбутньому штучний інтелект може взяти на себе побутові обовязки: контроль за будинком та електричними пристроями, керування автомобілем і навіть трафіком у містах. Загалом в опитуванні взяли участь понад 1000 спеціалістів. Серед них 309 фахівців рівня Middle, 298 – Senior та 147 на позиції Lead. Близько половини (474) опитаних фахівців працюють у компанії понад 3 роки. Спеціалісти вважають, що найбільшого прориву у майбутньому слід очікувати у хмарних обчисленнях, машинному навчанні та великих даних. Галузі, де будуть відбуватися найбільші інновації — військові технології, промислове виробництво внаслідок автоматизації, будівельна та медичні галузі, а також зелена енергетика.  _____ Про GlobalLogic GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та обєднує майже 30 000 інженерів. В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше. GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній та найбільшого експортера України у 2022 році згідно з рейтингами Forbes. У 2023 році GlobalLogic увійшла до списку 200 найбільших приватних компаній України згідно Forbes 2023. Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

Фахівці GlobalLogic використовують можливості машинного навчання у проєктних задачах. А напередодні новорічних свят, інженери компанії запитали у штучного інтелекту, як він уявляє Україну майбутнього. 

Нейромережа згенерувала кадри країни після 2030 року. На них Україна є технологічно розвиненою державою. Серед сюжетів: швидкісні потяги, доставка вантажів дронами, електротранспорт та електричні вітряки. Кияни можуть впізнати міст на Троєщину, по якому їде поїзд метро, а харків’яни – нові квартали з хмарочосами біля Держпрому. У Львові розвивається протезування, суперлюди з біонічними протезами будуть звичною частиною нашого майбутнього.

Також штучний інтелект зобразив втілення великої Мрії, спільної для всіх українців.

Дивитись відео:

Якою Україну майбутнього бачать самі айтівці?

Інженери GlobalLogic відповіли на актуальне питання: чи зможе штучний інтелект замінити людей у робочих задачах? За результатами опитуванням понад тисячі експертів, більшість з них (67%) впевнені, що ШІ не замінить людей у роботі. Кожен десятий вважає, що у майбутньому штучний інтелект може взяти на себе побутові обов’язки: контроль за будинком та електричними пристроями, керування автомобілем і навіть трафіком у містах.

Загалом в опитуванні взяли участь понад 1000 спеціалістів. Серед них 309 фахівців рівня Middle, 298 – Senior та 147 на позиції Lead. Близько половини (474) опитаних фахівців працюють у компанії понад 3 роки.

Спеціалісти вважають, що найбільшого прориву у майбутньому слід очікувати у хмарних обчисленнях, машинному навчанні та великих даних. Галузі, де будуть відбуватися найбільші інновації — військові технології, промислове виробництво внаслідок автоматизації, будівельна та медичні галузі, а також зелена енергетика. 

_____

Про GlobalLogic

GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та об’єднує майже 30 000 інженерів.

В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше.

GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній та найбільшого експортера України у 2022 році згідно з рейтингами Forbes. У 2023 році GlobalLogic увійшла до списку 200 найбільших приватних компаній України згідно Forbes 2023.

Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: