fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як провести п’ятницю: Майстер-клас з приготування «Кривавої Мері»

17/ 01/ 2022
  Bar On 8 запрошує гостей на унікальний майстер-клас з приготування коктейлю «Кривава Мері», що пройде вже цього місяця – 28 січня! Майстер-клас, організований горілкою Ketel One, надихне вас на експерименти з незвичайними овочами, фруктами та спеціями для створення класичних альтернатив цьому коктейлю. Це вражаючий та оригінальний захід, що дозволить цікаво та насичено провести час у пятничний зимовий вечір. Враження та гарний настрій гарантуються всім учасникам заходу. У майстер клас входить: Знайомство з азами барної справи; Правила використання барних аксесуарів; Приготування двох варіацій коктейлю «Кривава Мері»; Смачні закуски.  Час та дата: 28 січня, 16:00 – 17:00 Локація: Bar On 8, вулиця Алли Тарасової 5, Київ Ціна: 750 грн за особу Забронювати місце: https://www.hyattrestaurants.com/ru/dining/ukraine/kiev/bar-on-8/events/bloody-mary-master-class-in-city-center-hyatt-regency-kiev-gyhz

Bar On 8 запрошує гостей на унікальний майстер-клас з приготування коктейлю «Кривава Мері», що пройде вже цього місяця – 28 січня!

Майстер-клас, організований горілкою Ketel One, надихне вас на експерименти з незвичайними овочами, фруктами та спеціями для створення класичних альтернатив цьому коктейлю.

Це вражаючий та оригінальний захід, що дозволить цікаво та насичено провести час у п’ятничний зимовий вечір. Враження та гарний настрій гарантуються всім учасникам заходу.

У майстер клас входить:

  • Знайомство з азами барної справи;
  • Правила використання барних аксесуарів;
  • Приготування двох варіацій коктейлю «Кривава Мері»;
  • Смачні закуски. 

Час та дата: 28 січня, 16:00 – 17:00

Локація: Bar On 8, вулиця Алли Тарасової 5, Київ

Ціна: 750 грн за особу

Забронювати місце: https://www.hyattrestaurants.com/ru/dining/ukraine/kiev/bar-on-8/events/bloody-mary-master-class-in-city-center-hyatt-regency-kiev-gyhz

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: