fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як протидіяти кібератакам: Київстар проводить дискусійний Open Talk Club

04/ 08/ 2022
  Під час повномасштабної війни кількість кібератак зросла втричі. Найбільше відчувають це ресурси Уряду і місцевих органів влади, оборонний, фінансовий, енергетичний сектори, транспортна інфраструктура та телеком-галузь. Чи є можливість цьому дієво протидіяти? 10 серпня Київстар.Бізнес проведе в прямому ефірі дискусію на майданчику Open Talk Club «КіберНЕбезпека: як дати відсіч і перемогти на кіберфронті». Представники держсектору, бізнесу та медіа обговорять: як захиститися від кіберзлочинців і чи потрібна компаніям стратегія кіберзахисту; які особливості реагування на атаки під час війни; чому важлива співпраця між державою, бізнесом та громадянським суспільством для протидії кібератакам; на що звертати увагу, працюючи з партнерами і підрядниками. Спікери: Сергій Прокопенко — керівник управління забезпечення діяльності НКЦК Апарату РНБО України; Сергій Галаган — директор з інформаційних технологій, НЕК Укренерго; Юрій Прокопенко — директор з кібербезпеки, Київстар; Олександр Клімашевський — digital-директор бізнес/медіа бюро Ekonomika+, медіа консультант. Модератор — Олеся Данильченко, заступник Директора Асоціації ЄМА. Зустріч буде корисна керівникам і власникам компаній, директорам з кібербезпеки та IT-директорам державного та бізнес-сегментів, спеціалістам з підтримки IT-cистем компаній тощо. Щоб отримати нагадування з посиланням на трансляцію, потрібно зареєструватись.

Під час повномасштабної війни кількість кібератак зросла втричі. Найбільше відчувають це ресурси Уряду і місцевих органів влади, оборонний, фінансовий, енергетичний сектори, транспортна інфраструктура та телеком-галузь. Чи є можливість цьому дієво протидіяти?

10 серпня Київстар.Бізнес проведе в прямому ефірі дискусію на майданчику Open Talk Club «КіберНЕбезпека: як дати відсіч і перемогти на кіберфронті». Представники держсектору, бізнесу та медіа обговорять:

  • як захиститися від кіберзлочинців і чи потрібна компаніям стратегія кіберзахисту;
  • які особливості реагування на атаки під час війни;
  • чому важлива співпраця між державою, бізнесом та громадянським суспільством для протидії кібератакам;
  • на що звертати увагу, працюючи з партнерами і підрядниками.

Спікери:

  • Сергій Прокопенко — керівник управління забезпечення діяльності НКЦК Апарату РНБО України;
  • Сергій Галаган — директор з інформаційних технологій, НЕК Укренерго;
  • Юрій Прокопенко — директор з кібербезпеки, Київстар;
  • Олександр Клімашевський — digital-директор бізнес/медіа бюро Ekonomika+, медіа консультант.

Модератор — Олеся Данильченко, заступник Директора Асоціації ЄМА.

Зустріч буде корисна керівникам і власникам компаній, директорам з кібербезпеки та IT-директорам державного та бізнес-сегментів, спеціалістам з підтримки IT-cистем компаній тощо.

Щоб отримати нагадування з посиланням на трансляцію, потрібно зареєструватись.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: