fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як працюють COVID-сертифікати та міжнародне свідоцтво про вакцинацію? – Нове на порталі COVID-19 Business Info

27/ 10/ 2021
  Україна готується до нової хвилі жорстких обмежень через загострення ситуації з коронавірусом. Посилені правила стосуватимуться насамперед невакцинованих українців. Водночас всі ті, хто зробив щеплення, можуть отримати COVID-сертифікат або міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Як працюють ці документи, які переваги вони передбачають та чим між собою відрізняються? Про це можна дізнатись на порталі COVID-19 Business Info . Європейська Бізнес Асоціація та ЮНІСЕФ підготували відповіді на часті питання, пов’язані з отриманням документів щодо вакцинації від COVID-19. Відповідну інформацію ми додали до порталу, щоб роботодавці та працівники мали можливість ознайомитися з актуальними правилами. Як отримати цифровий COVID- сертифікат ? COVID-сертифікат - це захищений документ у телефоні, який засвідчує отримання 1 або 2 доз вакцини від COVID-19. Його можна завантажити через Портал електронних послуг Дія або в мобільному додатку Дія. Він застосовується як зовнішньо для виїзду за кордон, так і внутрішньо при карантинних обмеженнях в межах України. Внутрішній сертифікат ділиться на зелений та жовтий. Як отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію? Міжнародне свідоцтво про вакцинацію – це паперовий документ, який можна отримати у лікаря, що проводив вам щеплення, або у свого сімейного лікаря, після проходження повного курсу вакцинації. Він має бути підписаний лікарем і засвідчений печаткою медичного закладу. Наявність свідоцтва дає можливість не бути обмеженими карантинними заходами червоної зони. Для таких обмежень міжнародне свідоцтво має ту саму силу, що й COVID-сертифікати. Загалом, термін дії сертифікатів вакцинації складає 365 днів. Якщо ви раніше вже отримали документи про вакцинацію із терміном на пів року і ви хочете його продовжити, вам необхідно: У випадку з COVID-сертифікатом у застосунку Дія – оновити його протягом місяця до завершення терміну його придатності. Для цього потрібно видалити попередній COVID-сертифікат та згенерувати новий У випадку з міжнародним свідоцтвом – після закінчення дії поточного документа (180 днів) звернутись до свого сімейного лікаря та отримати нове міжнародне свідоцтво (воно буде дійсне ще пів року) Якщо ви ще не записались на вакцинацію, але плануєте  – кнопка «Записатись на вакцинацію» допоможе вам це зробити. Натиснувши на неї ви зможете знайти всі Центри вакцинації по країні. У разі, якщо у вас залишилися питання або ви хочете надати свої пропозиції щодо інформаційного порталу, будь ласка, пишіть нам на [email protected]. Нагадаємо, що у квітні цього року Європейська Бізнес Асоціація разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустила інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 для бізнесу – https://covidbiz.info. На порталі зібрано відповіді на найактуальніші питання щодо COVID-19, вакцинації та громадського здоров’я.

Україна готується до нової хвилі жорстких обмежень через загострення ситуації з коронавірусом. Посилені правила стосуватимуться насамперед невакцинованих українців. Водночас всі ті, хто зробив щеплення, можуть отримати COVID-сертифікат або міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Як працюють ці документи, які переваги вони передбачають та чим між собою відрізняються? Про це можна дізнатись на порталі COVID-19 Business Info .

Європейська Бізнес Асоціація та ЮНІСЕФ підготували відповіді на часті питання, пов’язані з отриманням документів щодо вакцинації від COVID-19. Відповідну інформацію ми додали до порталу, щоб роботодавці та працівники мали можливість ознайомитися з актуальними правилами.

Як отримати цифровий COVID- сертифікат ?

COVID-сертифікат – це захищений документ у телефоні, який засвідчує отримання 1 або 2 доз вакцини від COVID-19. Його можна завантажити через Портал електронних послуг “Дія” або в мобільному додатку “Дія”. Він застосовується як зовнішньо для виїзду за кордон, так і внутрішньо при карантинних обмеженнях в межах України. Внутрішній сертифікат ділиться на зелений та жовтий.

Як отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію?

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію – це паперовий документ, який можна отримати у лікаря, що проводив вам щеплення, або у свого сімейного лікаря, після проходження повного курсу вакцинації. Він має бути підписаний лікарем і засвідчений печаткою медичного закладу. Наявність свідоцтва дає можливість не бути обмеженими карантинними заходами червоної зони. Для таких обмежень міжнародне свідоцтво має ту саму силу, що й COVID-сертифікати.

Загалом, термін дії сертифікатів вакцинації складає 365 днів. Якщо ви раніше вже отримали документи про вакцинацію із терміном на пів року і ви хочете його продовжити, вам необхідно:

  • У випадку з COVID-сертифікатом у застосунку “Дія” – оновити його протягом місяця до завершення терміну його придатності. Для цього потрібно видалити попередній COVID-сертифікат та згенерувати новий
  • У випадку з міжнародним свідоцтвом – після закінчення дії поточного документа (180 днів) звернутись до свого сімейного лікаря та отримати нове міжнародне свідоцтво (воно буде дійсне ще пів року)

Якщо ви ще не записались на вакцинацію, але плануєте  – кнопка «Записатись на вакцинацію» допоможе вам це зробити. Натиснувши на неї ви зможете знайти всі Центри вакцинації по країні.

У разі, якщо у вас залишилися питання або ви хочете надати свої пропозиції щодо інформаційного порталу, будь ласка, пишіть нам на [email protected].

Нагадаємо, що у квітні цього року Європейська Бізнес Асоціація разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустила інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 для бізнесу – https://covidbiz.info. На порталі зібрано відповіді на найактуальніші питання щодо COVID-19, вакцинації та громадського здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: