fbpx

Як побити рекорд піт-стопу команди Red Bull Racing?

14/ 09/ 2020
  Сезон Формули 1 розпочато! Як долучитись до запалу цього блискавичного спорту та відчути себе учасником змагання? Грайте в Red Bull Pit Stop Challenge та спробуйте побити рекорд команди Red Bull Racing! На Бразильському гран-прі 2019 команда Red Bull Racing побила рекорд з найшвидшого піт-стопу. Коли шанси суперників були майже рівні, команда виконала дивовижний піт-стоп за 1,82 секунди і допомогла Максу Ферстаппену виграти гонку! Зрозуміти як це, та спробувати обійти найкращих можна у грі Red Bull Pit Stop Challenge! Все, що потрібно – це якомога швидше зробити онлайн піт-стоп! Особливість гри у тому, що ігровий час буде перераховано у реальний, тож можна буде порівняти свою швидкість та точність із показниками команди Red Bull Racing.  Найшвидших чекатиме головний приз, а для усіх учасників - щотижня розіграш призів від Red Bull та партнерів!  Головний приз змагання - 10 унікальних футболок з автографами пілотів команди Red Bull Racing Макса Ферстаппена та Алекса Албона. Щоб відчути себе частиною команди Red Bull Racing, потрібно лише грати та реєструвати свій результат. 10 найкращих отримають призи! Крім цього, щотижня розігрується ексклюзивний мерч команди Red Bull Racing у розіграші від партнера Сільпо. Учасників цих розіграшів чекатимуть ексклюзивні бейсболки, сумки та аксесуари з символікою команди Red Bull Racing. Грайте уже зараз! Будьте напоготові, будьте швидкими, будьте переможцями! Деталі та гра: Redbull.com/pitstop Фото/Відео команди Red Bull Racing: https://www.redbullcontentpool.com/redbullracing (для скачування пройдіть коротку безкоштовну реєстрацію та використовуйте редакційно будь-який контент ресурсу Red Bull Content Pool)

Сезон Формули 1 розпочато! Як долучитись до запалу цього блискавичного спорту та відчути себе учасником змагання? Грайте в Red Bull Pit Stop Challenge та спробуйте побити рекорд команди Red Bull Racing!

На Бразильському гран-прі 2019 команда Red Bull Racing побила рекорд з найшвидшого піт-стопу. Коли шанси суперників були майже рівні, команда виконала дивовижний піт-стоп за 1,82 секунди і допомогла Максу Ферстаппену виграти гонку!

Зрозуміти як це, та спробувати обійти найкращих можна у грі Red Bull Pit Stop Challenge! Все, що потрібно – це якомога швидше зробити онлайн піт-стоп! Особливість гри у тому, що ігровий час буде перераховано у реальний, тож можна буде порівняти свою швидкість та точність із показниками команди Red Bull Racing. 

Найшвидших чекатиме головний приз, а для усіх учасників – щотижня розіграш призів від Red Bull та партнерів! 

Головний приз змагання – 10 унікальних футболок з автографами пілотів команди Red Bull Racing Макса Ферстаппена та Алекса Албона. Щоб відчути себе частиною команди Red Bull Racing, потрібно лише грати та реєструвати свій результат. 10 найкращих отримають призи!

Крім цього, щотижня розігрується ексклюзивний мерч команди Red Bull Racing у розіграші від партнера Сільпо. Учасників цих розіграшів чекатимуть ексклюзивні бейсболки, сумки та аксесуари з символікою команди Red Bull Racing.

Грайте уже зараз! Будьте напоготові, будьте швидкими, будьте переможцями!

Деталі та гра: Redbull.com/pitstop

Фото/Відео команди Red Bull Racing: https://www.redbullcontentpool.com/redbullracing

(для скачування пройдіть коротку безкоштовну реєстрацію та використовуйте редакційно будь-який контент ресурсу Red Bull Content Pool)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: