fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як побудувати корпоративну культуру?

24/ 05/ 2022
  Саме це питання Ви та ваші партнери підіймали на трьох минулих нарадах, найняли досвідченого HR- директора в компанію, організували крутезну корпоративну вечірку, а результату досі не має? Знайома ситуація, чи не так? Давайте розбиратись разом! Вмотивованість колективу та його настрої також впливають на імідж компанії. Причому не менше, ніж якість товарів чи послуг або грамотна піар-стратегія. Саме тому ми провели аналітику, пройшли всі «титуловані» курси, ховались на корпоративній кухні і вже готові ділитись з Вами основними «рецептами» нашої корпоративної культури!   ✅ Відвертість! Кожен співробітник, не просто може, а повинен говорити те що Він думає. Якщо промовчав      про неправильне рішення – підвів компанію, а міг її врятувати. ✅ Зворотній звязок Погодьтесь що дуже важливо, своєчасно чути або бачити, так званий Фідбек про свою роботу (Можливо щось можна покращити) ✅ Life-long learning Абсолютна концепція сьогодення, ми навчаємось постійно, з кращими у найкращих! ✅ Увага до деталей Наша компанія має чітку, вертикально інтегровану структуру, що дає змогу кожному зосередитись не тільки на результаті, а й відслідкувати процес – важливо абсолютно все! Ось такі нескладні але дієві «рецепти» корпоративної культури має компанія Dynasty Law & Investment!  Розкажіть нам про Вашу корпоративну культуру! Найкращі відповіді отримають подаруночки від компанії Dynasty Law & Investment.

Саме це питання Ви та ваші партнери підіймали на трьох минулих нарадах, найняли досвідченого HR- директора в компанію, організували крутезну корпоративну вечірку, а результату досі не має? Знайома ситуація, чи не так?

Давайте розбиратись разом! Вмотивованість колективу та його настрої також впливають на імідж компанії. Причому не менше, ніж якість товарів чи послуг або грамотна піар-стратегія. Саме тому ми провели аналітику, пройшли всі «титуловані» курси, ховались на корпоративній кухні і вже готові ділитись з Вами основними «рецептами» нашої корпоративної культури!  

Відвертість!

Кожен співробітник, не просто може, а повинен говорити те що Він думає. Якщо промовчав      про неправильне рішення – підвів компанію, а міг її врятувати.

Зворотній зв’язок

Погодьтесь що дуже важливо, своєчасно чути або бачити, так званий Фідбек про свою роботу (Можливо щось можна покращити)

Life-long learning

Абсолютна концепція сьогодення, ми навчаємось постійно, з кращими у найкращих!

Увага до деталей

Наша компанія має чітку, вертикально інтегровану структуру, що дає змогу кожному зосередитись не тільки на результаті, а й відслідкувати процес – важливо абсолютно все!

Ось такі нескладні але дієві «рецепти» корпоративної культури має компанія Dynasty Law & Investment! 

Розкажіть нам про Вашу корпоративну культуру! Найкращі відповіді отримають подаруночки від компанії Dynasty Law & Investment.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: