fbpx

Як не нашкодити собі і дитині захмарними очікуваннями?

25/ 02/ 2020
  📍 4 березня о 19:00 Креативна міжнародна дитяча школа запрошує приєднатися до зустрічі Книжкового клубу для свідомих батьків на тему «Щасливі, а не ідеальні: як не нашкодити собі і дитині захмарними очікуваннями». Разом із керівником формаційної програми КМДШ та психологом Станіславом Білим поговоримо про те, як навчитися легше приймати свою відповідальну роль батьків та звiльнитися вiд cтepeoтипiв тa чужиx cпoдiвaнь. Цього разу за книжкою «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана. Спікер: Станіслав Білий, керівник формаційної програми КМДШ та психолог Суспільство завжди було дуже вимогливим відносно батьківства. Через це було побудовано багато стереотипів про те, якими мають бути «ідеальні» сімейні відносини. Дитина має гарно вчитися, відвідувати додаткові заняття, бути чемною та слухняною. Батьки – бути завжди у гарному гуморі, завжди спокійними, мати достатньо часу для дитини, дому та один для одного. Але що трапляється, коли ваше життя не схоже на картинку з фільму? Бити на сполох чи прийняти той факт, що життя не ідеальне та нарешті почати по-справжньому ним насолоджуватися? Подія безкоштовна, але за попередньої реєстрації — http://bit.ly/2IYigax

📍 4 березня о 19:00 Креативна міжнародна дитяча школа запрошує приєднатися до зустрічі Книжкового клубу для свідомих батьків на тему «Щасливі, а не ідеальні: як не нашкодити собі і дитині захмарними очікуваннями». Разом із керівником формаційної програми КМДШ та психологом Станіславом Білим поговоримо про те, як навчитися легше приймати свою відповідальну роль батьків та звiльнитися вiд cтepeoтипiв тa чужиx cпoдiвaнь.

Цього разу за книжкою «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана.

Спікер: Станіслав Білий, керівник формаційної програми КМДШ та психолог

Суспільство завжди було дуже вимогливим відносно батьківства. Через це було побудовано багато стереотипів про те, якими мають бути «ідеальні» сімейні відносини. Дитина має гарно вчитися, відвідувати додаткові заняття, бути чемною та слухняною. Батьки – бути завжди у гарному гуморі, завжди спокійними, мати достатньо часу для дитини, дому та один для одного. Але що трапляється, коли ваше життя не схоже на картинку з фільму? Бити на сполох чи прийняти той факт, що життя не ідеальне та нарешті почати по-справжньому ним насолоджуватися?

Подія безкоштовна, але за попередньої реєстрації — http://bit.ly/2IYigax

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: