fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як ІТ-рішення відкривають бізнесам дорогу в ЄС? Досвід SMART business та YouControl

13/ 02/ 2023
  Дата: 16 лютого Час: 15:00-16:30 Згідно із дослідженнями Gradus Research Plus 20% опитаних українських бізнесів розширились або релоціювались за кордон після початку повномасштабного вторгнення. Також велика частина має переміщення у планах на 2023 рік. Вочевидь, цей процес потребує вирішення ряду фінансових, юридичних та кадрових питань. Але є ще і ряд неочевидних ризиків, з якими зустрічаються бізнеси під час релокації в ЄС: це питання ІТ-систем та економічної безпеки. План заходу: Яка частка українських бізнесів уже в ЄС? Скільки планують релокацію?  Вимоги до систем фінансового обліку, які використовуються в Європейському Союзі.  Економічна безпека, ІТ-безпека, безпека персональних даних.  Які ризики несе продовження використання 1С?  Про ціни та терміни впровадження ІТ-систем від Microsoft. Правильно обрані ІТ-рішення та перевірені контрагенти та партнери - це ваш вклад у зменшення ризиків у майбутньому.  Яким чином перевіряти системи та компанії на надійність” - будемо обговорювати під час події. Деталі та реєстрація: https://www.youcontrol.events/16-02-2023

Дата: 16 лютого

Час: 15:00-16:30

Згідно із дослідженнями Gradus Research Plus 20% опитаних українських бізнесів розширились або релоціювались за кордон після початку повномасштабного вторгнення. Також велика частина має переміщення у планах на 2023 рік.

Вочевидь, цей процес потребує вирішення ряду фінансових, юридичних та кадрових питань. Але є ще і ряд неочевидних ризиків, з якими зустрічаються бізнеси під час релокації в ЄС: це питання ІТ-систем та економічної безпеки.

План заходу:

  • Яка частка українських бізнесів уже в ЄС?
  • Скільки планують релокацію? 
  • Вимоги до систем фінансового обліку, які використовуються в Європейському Союзі. 
  • Економічна безпека, ІТ-безпека, безпека персональних даних. 
  • Які ризики несе продовження використання 1С? 
  • Про ціни та терміни впровадження ІТ-систем від Microsoft.

Правильно обрані ІТ-рішення та перевірені контрагенти та партнери – це ваш вклад у зменшення ризиків у майбутньому.  Яким чином перевіряти системи та компанії “на надійність” – будемо обговорювати під час події.

Деталі та реєстрація: https://www.youcontrol.events/16-02-2023

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: