fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

World Cleanup Day

16/ 09/ 2021
  760 тонн сміття – стільки ми прибрали минулого року під час World Cleanup Day в Україні. Давайте перевершимо цей результат разом 18 вересня! До того ж вперше офіційним застосунком World Cleanup Day в Україні є безкоштовний додаток EcoHike, створений львівськими інженерами компанії GlobalLogic. Уже цієї суботи долучайтеся до Всесвітнього дня чистоти (World Clean Up Day), до якого приєднуються мільйони людей зі 180 країн світу. В Україні ініціативу організовує Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It World. У 2020 році році вони об’єднали понад 135 000 учасників та 2100 локацій по всій території країни. Цього року кожен охочий зможе долучитись і допомогти зробити своє місто чистішим, а також безкоштовно використовувати EcoHike у будь-який час і після цієї події. Як взяти участь у World Cleanup Day 2021: 1) Встановлюйте застосунок EcoHike: Завантажити EcoHike для Apple: http://bit.ly/EcoHike_Apple Завантажити EcoHke для Android: http://bit.ly/EcoHike_Android 2) У розділі “Події” в застосунку знаходьте захід із прибирання у вашому місті. Немає заходу для вашого міста? Створіть його! Список офіційних локацій – за посиланням. 3) Кличте друзів на захід і беріть участь у прибиранні 18 вересня за допомогою застосунку; просимо також подбати про здоров’я та безпеку під час прибирання. 4) Діліться успіхом у соціальних мережах – лише разом ми можемо зробити Україну чистою. До речі, консультанти GlobalLogic візьмуть участь у заході у Києві, Харкові, Львові, Миколаєві, Дніпрі, Івано-Франківську, Одесі та Вінниці. Тож, будемо раді поспілкуватися. Якщо дощ? Важливо! В населених пунктах або районах, де погодні умови стануть на заваді (у разі зливи, буревію), акцію буде перенесено на суботу 25 вересня 2021 року о 10:00. У обласних центрах і столиці якщо будуть відбуватись зміни, про це буде повідомлено в новинах на офіційному сайті letsdoitukraine.org, а також будуть внесені зміни в івенти у додатку. Коли: 18 вересня о 10:00 Посилання на EcoHike: https://bit.ly/EcoHike_GL  Чекатимемо на зустріч!

760 тонн сміття – стільки ми прибрали минулого року під час World Cleanup Day в Україні.

Давайте перевершимо цей результат разом 18 вересня!

До того ж вперше офіційним застосунком World Cleanup Day в Україні є безкоштовний додаток EcoHike, створений львівськими інженерами компанії GlobalLogic.

Уже цієї суботи долучайтеся до Всесвітнього дня чистоти (World Clean Up Day), до якого приєднуються мільйони людей зі 180 країн світу. В Україні ініціативу організовує Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It World. У 2020 році році вони об’єднали понад 135 000 учасників та 2100 локацій по всій території країни.

Цього року кожен охочий зможе долучитись і допомогти зробити своє місто чистішим, а також безкоштовно використовувати EcoHike у будь-який час і після цієї події.

Як взяти участь у World Cleanup Day 2021:

1) Встановлюйте застосунок EcoHike:

Завантажити EcoHike для Apple: http://bit.ly/EcoHike_Apple

Завантажити EcoHke для Android: http://bit.ly/EcoHike_Android

2) У розділі “Події” в застосунку знаходьте захід із прибирання у вашому місті. Немає заходу для вашого міста? Створіть його! Список офіційних локацій – за посиланням.

3) Кличте друзів на захід і беріть участь у прибиранні 18 вересня за допомогою застосунку; просимо також подбати про здоров’я та безпеку під час прибирання.

4) Діліться успіхом у соціальних мережах – лише разом ми можемо зробити Україну чистою.

До речі, консультанти GlobalLogic візьмуть участь у заході у Києві, Харкові, Львові, Миколаєві, Дніпрі, Івано-Франківську, Одесі та Вінниці. Тож, будемо раді поспілкуватися.

Якщо дощ?

Важливо! В населених пунктах або районах, де погодні умови стануть на заваді (у разі зливи, буревію), акцію буде перенесено на суботу 25 вересня 2021 року о 10:00. У обласних центрах і столиці якщо будуть відбуватись зміни, про це буде повідомлено в новинах на офіційному сайті letsdoitukraine.org, а також будуть внесені зміни в івенти у додатку.

Коли: 18 вересня о 10:00

Посилання на EcoHike: https://bit.ly/EcoHike_GL 

Чекатимемо на зустріч!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: