fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

WOG відновлює харчування в поїздах Інтерсіті та впроваджує спільно з Укрзалізницею соціальну ініціативу

13/ 05/ 2022
  Від 13 травня в швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ знову запрацюють WOG CAFE. Більше того, пасажири зможуть не просто перекусити хот-догами чи випити найкавовішу каву, але й долучитися до соціальної ініціативи, яку компанія реалізовує разом з Благодійним фондом «Твоя Опора» та Укрзалізницею. Захід спрямований на збір коштів на лікування дітей, що постраждали внаслідок війни.   Соціальна ініціатива триватиме з 13 травня по 31 серпня 2022 року. Долучитися до неї зможе кожен пасажир Інтерсіті чи Інтерсіті+. Для цього достатньо придбати будь-який гарячий напій у WOG CAFE, й 2 (дві) гривні від вартості будуть спрямовані на допомогу дітям. «Клієнти WOG звикли, що ми там, де найбільш потрібні. «Всюди, де люди», - так про нас говорять. Разом з Укрзалізницею ми відновлюємо харчування пасажирів у швидкісних потягах Інтерсіті та Інтерсіті+. Повертаємо українцям звичний комфорт подорожей - все це тільки перші кроки на шляху до відновлення відчуття звичного життя. Окрім того, ми поєднали процес запуску WOG CAFE у потягах із соціальною складовою. Оскільки впродовж останніх 15 років наша компанія реалізовує проєкти, спрямовані на формування культури благодійності, така активність стала органічним продовженням цієї діяльності. Віримо, що ініціатива відгукнеться в серцях багатьох пасажирів, які, як і ми, прагнуть допомогти дітям, котрі постраждали внаслідок воєнних дій в Україні», - зазначив директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський. «Майже дев’ять років «Твоя Опора» допомагала дітям із вродженими вадами серця. Але з початком війни ми вирішили розширити вектор діяльності. Зараз надаємо гуманітарну допомогу всім постраждалим під час війни, а найперше – дітям. У нас під опікою 88 лікарень у 20 областях України. Також ми опікуємося дитячими будинками – тими, які залишилися на місцях, і тими, які були змушені евакуюватися. WOG давній та надійний партнер нашого фонду. Соціальна ініціатива, запущена мережею WOG у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+, дасть змогу допомогти більшій кількості дітей, які постраждали від війни. Кожен, хто долучиться до неї, зробить вагомий внесок у важливу справу», - підкреслила засновниця благодійного фонду «Твоя Опора» Валерія Татарчук.   «Від початку повномасштабної війни Укрзалізниця зосередилася на евакуації якомога більшої кількості дітей та матерів, у тому числі поїздами Інтерсіті+, які подекуди транспортували до безпеки по 300% від номінальної місткості вагонів. Звісно, не могло бути й мови про нормальну роботу фуд-оператора під час порятунку майже 4 млн людей. Зі звуженням евакуації ми тільки нарощуємо пасажирський рух, а отже пасажирам треба повертати сервіси, до яких вони звикли і які роблять подорожі зручнішими. І соціальна складова цього проєкту є для нас критично важливою, адже врятувавши понад 1 млн дітей у вагонах, ми разом із пасажирами хочемо врятувати ще стільки ж у лікарнях», - зазначив заступник директора Пасажирської компанії «Укрзалізниці» Олександр Шевченко.

Від 13 травня в швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ знову запрацюють WOG CAFE. Більше того, пасажири зможуть не просто перекусити хот-догами чи випити найкавовішу каву, але й долучитися до соціальної ініціативи, яку компанія реалізовує разом з Благодійним фондом «Твоя Опора» та Укрзалізницею. Захід спрямований на збір коштів на лікування дітей, що постраждали внаслідок війни.  

Соціальна ініціатива триватиме з 13 травня по 31 серпня 2022 року. Долучитися до неї зможе кожен пасажир Інтерсіті чи Інтерсіті+. Для цього достатньо придбати будь-який гарячий напій у WOG CAFE, й 2 (дві) гривні від вартості будуть спрямовані на допомогу дітям.

«Клієнти WOG звикли, що ми там, де найбільш потрібні. «Всюди, де люди», – так про нас говорять. Разом з Укрзалізницею ми відновлюємо харчування пасажирів у швидкісних потягах Інтерсіті та Інтерсіті+. Повертаємо українцям звичний комфорт подорожей – все це тільки перші кроки на шляху до відновлення відчуття звичного життя.

Окрім того, ми поєднали процес запуску WOG CAFE у потягах із соціальною складовою. Оскільки впродовж останніх 15 років наша компанія реалізовує проєкти, спрямовані на формування культури благодійності, така активність стала органічним продовженням цієї діяльності.

Віримо, що ініціатива відгукнеться в серцях багатьох пасажирів, які, як і ми, прагнуть допомогти дітям, котрі постраждали внаслідок воєнних дій в Україні», – зазначив директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

«Майже дев’ять років «Твоя Опора» допомагала дітям із вродженими вадами серця. Але з початком війни ми вирішили розширити вектор діяльності. Зараз надаємо гуманітарну допомогу всім постраждалим під час війни, а найперше – дітям. У нас під опікою 88 лікарень у 20 областях України. Також ми опікуємося дитячими будинками – тими, які залишилися на місцях, і тими, які були змушені евакуюватися.

WOG давній та надійний партнер нашого фонду. Соціальна ініціатива, запущена мережею WOG у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+, дасть змогу допомогти більшій кількості дітей, які постраждали від війни. Кожен, хто долучиться до неї, зробить вагомий внесок у важливу справу», – підкреслила засновниця благодійного фонду «Твоя Опора» Валерія Татарчук.  

«Від початку повномасштабної війни Укрзалізниця зосередилася на евакуації якомога більшої кількості дітей та матерів, у тому числі поїздами Інтерсіті+, які подекуди транспортували до безпеки по 300% від номінальної місткості вагонів. Звісно, не могло бути й мови про нормальну роботу фуд-оператора під час порятунку майже 4 млн людей. Зі звуженням евакуації ми тільки нарощуємо пасажирський рух, а отже пасажирам треба повертати сервіси, до яких вони звикли і які роблять подорожі зручнішими. І соціальна складова цього проєкту є для нас критично важливою, адже врятувавши понад 1 млн дітей у вагонах, ми разом із пасажирами хочемо врятувати ще стільки ж у лікарнях», – зазначив заступник директора Пасажирської компанії «Укрзалізниці» Олександр Шевченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: