fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Whitepay та U24. Об’єднані однією ідеєю

25/ 11/ 2022
  Фонд Володимира Зеленського United24 та компанія Whitepay створили платформу для збору пожертв на воєнну та гуманітарну підтримку, а також відбудову України. Whitepay забезпечить швидкий прийом криптовалютних платежів. Ви можете зробити пожертви в один клік. Усі зібрані кошти спрямують на спеціальні рахунки в НБУ та розподілять за напрямами: оборона та розмінування, гуманітарна та медична допомога, відбудова України: https://u24.gov.ua/uk. Лише за 7 днів з моменту лонча платформи на підтримку України задонатили люди з 72 країн світу. На рахунки Національного банку України, закріплені за профільними міністерствами, надійшло $362 379 у криптовалюті — через платіжну компанію Whitepay. На платформі доступно понад 100 криптовалют. Збори криптовалютних донатів відбуватимуться через систему криптовалютного процесингу Whitepay біржі WhiteBIT. Компанія забезпечить контроль проведення платежів і виступить гарантом безпеки.

Фонд Володимира Зеленського United24 та компанія Whitepay створили платформу для збору пожертв на воєнну та гуманітарну підтримку, а також відбудову України. Whitepay забезпечить швидкий прийом криптовалютних платежів.

Ви можете зробити пожертви в один клік. Усі зібрані кошти спрямують на спеціальні рахунки в НБУ та розподілять за напрямами: оборона та розмінування, гуманітарна та медична допомога, відбудова України: https://u24.gov.ua/uk.

Лише за 7 днів з моменту лонча платформи на підтримку України задонатили люди з 72 країн світу. На рахунки Національного банку України, закріплені за профільними міністерствами, надійшло $362 379 у криптовалюті — через платіжну компанію Whitepay.

На платформі доступно понад 100 криптовалют. Збори криптовалютних донатів відбуватимуться через систему криптовалютного процесингу Whitepay біржі WhiteBIT. Компанія забезпечить контроль проведення платежів і виступить гарантом безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: