fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Western EBA PR Hub. Кейси та дискусії

03/ 10/ 2018
    Західноукраїнський офіс Асоціації за ініціативи Віктора Гальчинського (Кредобанк) продовжує об’єднувати на платформі Western EBA PR Hub експертів та зацікавлених у сфері зв’язків з громадськістю.В рамках Хабу ми вирішили проводити зустрічі у форматі обговорення кейсів та жвавих дискусій. 3 жовтня представники з 4 різних сфер, 4 різних компаній презентували 4 кейси зі свого практичного досвіду, а пошук рішень до цих кейсів викликав неабияке обговорення серед учасників. Віктор Гальчинський (Кредобанк) представив проект розбудови залізничного сполучення в Нижанковичах і те, які позитивні наслідки він мав для громадськості цього містечка. Надія Сухарник та Люба Богачевська (Гудвеллі Україна, Івано-Франківщина) ділилися своїм досвідом вирішення проблемної комунікації з селянами та активістами проти утилізаційної установки, яку закупили для ферми. Наталія Улинець та Ольга Лех (Перфектні Рішення) ділилися досвідом відновлення довіри до іноземного інвестора в сільській місцевості. Ірина Пацевко (ЕПАМ Україна) показала колегам зі сфери піар наскільки важливі внутрішні комунікації в компанії та чим особливий піар в ІТ сфері. Кожен кейс мав різні вхідні дані, але їх об’єднало те, що в деяких складних ситуаціях піар стає єдиним цінним і дієвим інструментом в процесі вирішення проблеми чи розвитку бізнесу. Наступні зустрічі Хабу заплановані 7 листопада та 5 грудня о 17.00. Гостинний партнер проекту КОВОРКІНГ ТЕРИТОРІЯ на вул. Княгині Ольги, 114, Львів.
01/

 

Західноукраїнський офіс Асоціації за ініціативи Віктора Гальчинського (Кредобанк) продовжує об’єднувати на платформі Western EBA PR Hub експертів та зацікавлених у сфері зв’язків з громадськістю.В рамках Хабу ми вирішили проводити зустрічі у форматі обговорення кейсів та жвавих дискусій.

3 жовтня представники з 4 різних сфер, 4 різних компаній презентували 4 кейси зі свого практичного досвіду, а пошук рішень до цих кейсів викликав неабияке обговорення серед учасників.

  • Віктор Гальчинський (Кредобанк) представив проект розбудови залізничного сполучення в Нижанковичах і те, які позитивні наслідки він мав для громадськості цього містечка.
  • Надія Сухарник та Люба Богачевська (Гудвеллі Україна, Івано-Франківщина) ділилися своїм досвідом вирішення проблемної комунікації з селянами та активістами проти утилізаційної установки, яку закупили для ферми.
  • Наталія Улинець та Ольга Лех (Перфектні Рішення) ділилися досвідом відновлення довіри до іноземного інвестора в сільській місцевості.
  • Ірина Пацевко (ЕПАМ Україна) показала колегам зі сфери піар наскільки важливі внутрішні комунікації в компанії та чим особливий піар в ІТ сфері.

Кожен кейс мав різні вхідні дані, але їх об’єднало те, що в деяких складних ситуаціях піар стає єдиним цінним і дієвим інструментом в процесі вирішення проблеми чи розвитку бізнесу.

Наступні зустрічі Хабу заплановані 7 листопада та 5 грудня о 17.00.

Гостинний партнер проекту КОВОРКІНГ ТЕРИТОРІЯ на вул. Княгині Ольги, 114, Львів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: