fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Welcome Coffee

08/ 02/ 2018
    В рамках формату EBA Welcome Coffee відбулась зустріч представників Асоціації з новими компаніями-членами. Подія вже традиційно проходила в конференц-залі «Parle», де у дуже теплій та приємній атмосфері, за чашкою кави та печива від Vita Natura Organics, присутні познайомились з Європейською Бізнес Асоціацією, її основними досягненнями та напрямками діяльності. Під час презентації гостям були представленні майбутні проекти Асоціації у Дніпрі, та нові послуги, такі як: «Персональний менеджер» та «Export Help Desk». Новий глобальний та амбітний проект «Соціальний бізнес» був представлений одним з членів Координаційної Ради Дмитром Самсоновим, під час виступу пан Дмитро розповів про плани проведення відповідної конференції  та дорожню карту, що вже розробила ініціативна група. Європейська бізнес Асоціація дуже вдячна всім хто був присутнім на зустрічі, а також партнерам заходу.
01/

 

В рамках формату EBA Welcome Coffee відбулась зустріч представників Асоціації з новими компаніями-членами. Подія вже традиційно проходила в конференц-залі «Parle», де у дуже теплій та приємній атмосфері, за чашкою кави та печива від Vita Natura Organics, присутні познайомились з Європейською Бізнес Асоціацією, її основними досягненнями та напрямками діяльності.

Під час презентації гостям були представленні майбутні проекти Асоціації у Дніпрі, та нові послуги, такі як: «Персональний менеджер» та «Export Help Desk». Новий глобальний та амбітний проект «Соціальний бізнес» був представлений одним з членів Координаційної Ради Дмитром Самсоновим, під час виступу пан Дмитро розповів про плани проведення відповідної конференції  та дорожню карту, що вже розробила ініціативна група.

Європейська бізнес Асоціація дуже вдячна всім хто був присутнім на зустрічі, а також партнерам заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: