fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Створення і діяльність компаній в інвестиційних та економічних зонах Польщі”

10/ 06/ 2022
  Дата: 22 червня 2022 Час: 10:00 - 12:00 (CET) Платформа: Zoom RSVP: https://insights.dentons.com/410/25819/landing-pages/rsvp-blank-english.asp   Анонс на сайті компанії Запрошуємо вас до участі у вебінарі: Створення і діяльність компаній в інвестиційних і економічних зонах Польщі: можливості для організації логістики і часткової релокації українського і міжнародного бізнесу. Платформа Основні кроки для створення місцевої компанії: вибір правових форм та підходи до створення компанії. Найм працівників: імміграційні питання, основні вимоги щодо працевлаштування тощо. Оренда та придбання нерухомості: можливі варіанти та обмеження. Будівельна діяльність: основні правила, обмеження та виклики. Оподаткування підприємницької діяльності в Польщі: податок на прибуток підприємств, податок на заробітну плату, непрямі податки, податок на цивільні операції. Програми польських інвестицій та спеціальних економічних зон, а також інші стимули для релокації українського бізнесу до Польщі: прийнятність проєктів, пільги, процедури подачі заявок. Case studies програм та історії успіху. Партнери нашого заходу: спеціальна економічна зона Легніца, Поморська спеціальна економічна зона, Краківський технологічний парк. Для реєстрації на вебінар скористайтеся, будь ласка, посиланням нижче. Якщо у вас виникнуть питання до спікерів, надішліть електронний лист Мирославі Трейтяк. У разі виникнення питань щодо цього заходу, звертайтеся, будь ласка, до Мирослави Трейтяк.

Дата: 22 червня 2022

Час: 10:00 – 12:00 (CET)

Платформа: Zoom

RSVP: https://insights.dentons.com/410/25819/landing-pages/rsvp-blank-english.asp  

Анонс на сайті компанії

Запрошуємо вас до участі у вебінарі: “Створення і діяльність компаній в інвестиційних і економічних зонах Польщі: можливості для організації логістики і часткової релокації українського і міжнародного бізнесу”.

Платформа

  1. Основні кроки для створення місцевої компанії: вибір правових форм та підходи до створення компанії.
  2. Найм працівників: імміграційні питання, основні вимоги щодо працевлаштування тощо.
  3. Оренда та придбання нерухомості: можливі варіанти та обмеження.
  4. Будівельна діяльність: основні правила, обмеження та виклики.
  5. Оподаткування підприємницької діяльності в Польщі: податок на прибуток підприємств, податок на заробітну плату, непрямі податки, податок на цивільні операції.
  6. Програми польських інвестицій та спеціальних економічних зон, а також інші стимули для релокації українського бізнесу до Польщі: прийнятність проєктів, пільги, процедури подачі заявок.
  7. Case studies програм та історії успіху.

Партнери нашого заходу: спеціальна економічна зона ЛегніцаПоморська спеціальна економічна зона, Краківський технологічний парк.

Для реєстрації на вебінар скористайтеся, будь ласка, посиланням нижче. Якщо у вас виникнуть питання до спікерів, надішліть електронний лист Мирославі Трейтяк.

У разі виникнення питань щодо цього заходу, звертайтеся, будь ласка, до Мирослави Трейтяк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: