fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Watsons запускає технологію Click&Collect

29/ 04/ 2020
  Міжнародний рітейлер в сегменті дрогері Watsons впроваджує доставку Click&Collect в Україні. Вже найближчим часом покупці зможуть забирати свої онлайн замовлення практично у всіх магазинах мережі. Технологія Click & Collect спрямована не тільки на розширення можливостей доставки товарів для покупців інтернет-магазину Watsons, але і покликана убезпечити процес покупки. Така технологія має ряд переваг, які значно спрощують процес покупок, серед яких безкоштовна доставка, швидке та безпечне отримання замовлення та економія часу. Крім того, Click&Collect компенсує заборону на продаж певних категорій товару у зв’язку з посиленням карантинних заходів, адже в інтернет-магазині для покупців залишаються відкриті всі категорії товарів. «Для Watsons важливо йти в ногу з часом та використовувати інноваційні підходи, щоб забезпечити клієнтів комфортним та якісним сервісом. Тим паче, у нас є досвід колег із міжнародних представництв A.S. Watson. Саме клієнти надихають нас на зміни та покращення, а сьогодення створює нові виклики, які для нас є приводом для самовдосконалення», - коментує Маханьова Дарина, менеджер із зовнішніх комунікацій Watsons Україна. Як працює система Click&Collect у Watsons? Для того, щоб зробити покупку у форматі Click&Collect, потрібно: Зайти на сайт Watsons.ua Додати до корзини вподобані товари та оплатити замовлення Обрати найзручніший магазин, серед запропонованих для самовивозу Отримати смс-повідмолення про те, що замовлення вже прибуло до магазину Вчасно забрати замовлення Наразі самовивіз можливий із 36 точок мережі, але найближчим часом до проекту приєднаються майже всі магазини Watsons в Україні. Про Watsons Watsons - найбільша міжнародна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоровя.  На сьогодні мережа налічує більше 7200 магазинів і понад 1500 аптек на 13 ринках Азії і Європи. В їх число входять континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина і Україна. Watsons Україна - провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоровя в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також - Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоровя» шість разів. Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоровя, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі - товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день. Прес-служба Watsons Менеджер з корпоративних комунікацій Маханьова Дарина +38063 957 01 14

Міжнародний рітейлер в сегменті дрогері Watsons впроваджує доставку Click&Collect в Україні. Вже найближчим часом покупці зможуть забирати свої онлайн замовлення практично у всіх магазинах мережі.

Технологія Click & Collect спрямована не тільки на розширення можливостей доставки товарів для покупців інтернет-магазину Watsons, але і покликана убезпечити процес покупки.

Така технологія має ряд переваг, які значно спрощують процес покупок, серед яких безкоштовна доставка, швидке та безпечне отримання замовлення та економія часу. Крім того, Click&Collect компенсує заборону на продаж певних категорій товару у зв’язку з посиленням карантинних заходів, адже в інтернет-магазині для покупців залишаються відкриті всі категорії товарів.

«Для Watsons важливо йти в ногу з часом та використовувати інноваційні підходи, щоб забезпечити клієнтів комфортним та якісним сервісом. Тим паче, у нас є досвід колег із міжнародних представництв A.S. Watson. Саме клієнти надихають нас на зміни та покращення, а сьогодення створює нові виклики, які для нас є приводом для самовдосконалення», – коментує Маханьова Дарина, менеджер із зовнішніх комунікацій Watsons Україна.

Як працює система Click&Collect у Watsons?

Для того, щоб зробити покупку у форматі Click&Collect, потрібно:

  1. Зайти на сайт Watsons.ua
  2. Додати до корзини вподобані товари та оплатити замовлення
  3. Обрати найзручніший магазин, серед запропонованих для самовивозу
  4. Отримати смс-повідмолення про те, що замовлення вже прибуло до магазину
  5. Вчасно забрати замовлення

Наразі самовивіз можливий із 36 точок мережі, але найближчим часом до проекту приєднаються майже всі магазини Watsons в Україні.

Про Watsons

Watsons – найбільша міжнародна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я.  На сьогодні мережа налічує більше 7200 магазинів і понад 1500 аптек на 13 ринках Азії і Європи. В їх число входять континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина і Україна.

Watsons Україна – провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також – Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» шість разів.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

Прес-служба Watsons

Менеджер з корпоративних комунікацій

Маханьова Дарина

+38063 957 01 14

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: