fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Watsons відновили склад у Києві після знищення в наслідок ракетного обстрілу

01/ 08/ 2022
    Наприкінці липня компанія відновила Київський Хаб з товарами для магазинів мережі, який було повністю зруйновано на початку війни. На початку березня склад компанії Watsons у с. Стоянка під Києвом було знищено в результаті ракетного обстрілу. І з цього моменту компанія почала роботу над відновленням не тільки логістики, а й складської інфраструктури паралельно вибудовуючи декілька ланцюгів поставки. Певний час магазини працювали без поповнення запасів. А в кінці квітня компанія відновила роботу логістики як-то кажуть «з коліс»: напряму з Європи, від дистриб’юторів та з невеликого складу у Львові. 26 липня компанія відкрила новий склад та здійснили перші відвантаження вже з Київського хаба до 39 магазинів. Наразі відвантаження плануються щодня, аби кожен магазин по Україні отримав перші палети з Київського хаба протягом найближчого часу. Надалі планується відвантаження товару щотижня. «Звісно потрібен деякий час, щоб покрити всю мережу по Україні узгодженим асортиментом на цей період, але в будь-якому випадку це величезний крок на шляху стабілізації бізнесу» - зазначають в компанії. Про Watsons Watsons Україна - входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 319 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 2790 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. Під час війни компанія продовжує працювати та підтримувати економіку України. Наразі працює більше 300 магазинів та аптек мережі по всій країні. Крім того, щоденно Watsons збирає гуманітарну допомогу для ТРО, ЗСУ, благодійних фондів, пологових домів, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та інших, хто потребує допомоги. Компанія зробила можливим перерахунок усіх балів з карток Watsons Club на допомогу ЗСУ. Щодо співробітників, то компанія  зберегла усі робочі місця із відповідними виплатами.
01/

 

Наприкінці липня компанія відновила Київський Хаб з товарами для магазинів мережі, який було повністю зруйновано на початку війни.

На початку березня склад компанії Watsons у с. Стоянка під Києвом було знищено в результаті ракетного обстрілу. І з цього моменту компанія почала роботу над відновленням не тільки логістики, а й складської інфраструктури паралельно вибудовуючи декілька ланцюгів поставки. Певний час магазини працювали без поповнення запасів. А в кінці квітня компанія відновила роботу логістики як-то кажуть «з коліс»: напряму з Європи, від дистриб’юторів та з невеликого складу у Львові.

26 липня компанія відкрила новий склад та здійснили перші відвантаження вже з Київського хаба до 39 магазинів. Наразі відвантаження плануються щодня, аби кожен магазин по Україні отримав перші палети з Київського хаба протягом найближчого часу. Надалі планується відвантаження товару щотижня.

«Звісно потрібен деякий час, щоб покрити всю мережу по Україні узгодженим асортиментом на цей період, але в будь-якому випадку це величезний крок на шляху стабілізації бізнесу» – зазначають в компанії.

Про Watsons

Watsons Україна – входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 319 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 2790 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.

Під час війни компанія продовжує працювати та підтримувати економіку України. Наразі працює більше 300 магазинів та аптек мережі по всій країні. Крім того, щоденно Watsons збирає гуманітарну допомогу для ТРО, ЗСУ, благодійних фондів, пологових домів, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та інших, хто потребує допомоги. Компанія зробила можливим перерахунок усіх балів з карток Watsons Club на допомогу ЗСУ. Щодо співробітників, то компанія  зберегла усі робочі місця із відповідними виплатами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: