fbpx

Watsons Україна підтримала ініціативу з утилізації вживаних батарейок

27/ 10/ 2017

Watsons Україна приєдналась до збору коштів на утилізацію вживаних батарейок. Ініціатором стала Громадська організація «Батарейки, здавайтеся!», яка була у витоків процесу збору вживаних батарейок в Україні, а тепер поставила собі за мету налагодити їх переробку.

Watsons Україна вже протягом 5 років збирає вживані батарейки – у кожному магазині мережі можна знайти спеціальний бокс для їх приймання. Компанія прагне бути відповідальною до кінця, тому, окрім, прийому, було вирішено зайнятися проблемою утилізації батарейок.

То ж, батарейки зібрали. А що далі? Зібрані кошти будуть направлені на відновлення та модернізацію цього процесу в Україні, або буде налагоджено переробку батарейок в Європі. До речі, в Європі кошти за утилізацію закладені у вартості кожної батарейки. За думкою ініціаторів проекту, це та модель, на яку і нам потрібно орієнтуватися у найближчому майбутньому.

«Коли у 2013 році ми приєдналися до всеукраїнської ініціативи зі збору батарейок, ми зібрали майже 1,5 т за рік. Минулого року ця цифра сягнула майже 13 тонн. Загалом, за майже п’ять років нами зібрано 40 т батарейок! – розповідає Катерина Веремєєва, керівник відділу корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Watsons. – Ця новина має як хорошу, так і погану сторони. Так, все більше людей розуміють важливість збору батарейок, однак їх потрібно не лише збирати, а й утилізувати правильно та безболісно для навколишнього середовища».

До збору коштів долучились й інші відповідальні імпортери та виробники – Varta і GP Batteries. Наращі активно ведуться переговори з іншими імпортерами і мережами, що реалізують батарейки в Україні.

Всю інформацію про переробку батарейок, плани Організації, та про те, як долучитися до проекту, ви можете знайти на сайті.

Про Watsons Україна

Watsons — найбільша роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Азії. На сьогодні мережа налічує більше ніж 4800 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи. До них належать континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина й Україна.

Watsons Україна — провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. До мережі Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 28 аптек у більш ніж 100 містах. Більше ніж 5000 співробітників обслуговують майже 3 млн покупців щомісяця. Восени 2017 року компанія Watsons визнана рітейлерів року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. Організатор заходу – Асоціація рітейлерів України.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи якнайширший асортимент продукції, допомагаючи клієнтам мати чудовий вигляд і почуватися добре щодня. Від 2009 року мережі аптек Watsons є № 1 в Азії.*

*Campaign Asia-Pacific’s «Asia’s Top 1,000 Brands». Огляд 2015 року, понад 6000 респондентів в Азії

Слідкуйте за нами у соціальних мережах Watsons Україна та Приходь у Watsons.

Про A. S. Watson Group

Заснована в Гонконзі 1841 року, A. S. Watson Group є найбільшою роздрібною мережею торгівлі продукцією для краси й здоров’я, представленою більш ніж 13 300 магазинів на 25 ринках. Щотижня понад 28 мільйонів покупців роблять покупки в наших онлайн- і офлайн-магазинах 13 ретейл-брендів по всьому світу.

У 2016 році A.S. Watson Group відсвяткувала 175-річчя. Понад 117 000 чоловік працюють в A. S. Watson Group, включаючи 12 800 працівників у Гонконзі. Кількість постійних клієнтів Групи нараховує майже 120 мільйонів чоловік.

  1. S. Watson Group також є членом мультинаціонального конгломерату CK Hutchison Holdings Limited, який спеціалізується на портах і пов’язаних з ними послугах, роздрібній торгівлі, інфраструктурі, енергетиці та телекомунікаціях більш ніж у 50 країнах.

Докладнішу інформацію про A. S. Watson Group розміщено на офіційному сайті www.aswatson.com.

Прес-офіс Watsons:

Начальник відділу корпоративних комунікацій і зв’язків з громадськістю

Катерина Веремєєва

veremyeyeva.k@watsons.ua

та

Фахівець із зовнішніх комунікацій

Анастасія Іленьків

Ilenkiv.a@watsons.ua

+380503608382

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: