fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Watsons у піжамах: як міжнародна організація підтримує хворих в Україні!

03/ 12/ 2020
  Watsons, як соціально-відповідальна компанія, розуміє, що у сьогоднішніх реаліях необхідно пам’ятати про важливість турботи про своє фізичне та ментальне здоров’я. І бажає щоб всі, хто зараз хворіє, якнайскоріше одужали і ніколи більше не хворіли. Саме тому, 27 листопада компанія Watsons долучилася до «Всеукраїнського дня піжам», організованого партнерами - Фундацією Дім Рональда Макдональда, підтримавши всіх хто знаходиться чи знаходились на тривалому лікуванні в медичному закладі чи вдома. Протягом дня співробітники Watsons, як центрального офісу, так і магазинів ділились своїми світлинами в піжамах у підтримку «Всекраїнського дня піжам», закликали друзів приєднатися до акції та підтримати Фундацію фінансово на сайті. Співробітники з радістю долучали до акції своїх рідних та близьких. Їхні теплі, щирі та підбадьорюючі фото сповнені домашнім затишком та оптимізмом.  Окрім надихаючої підтримки у соціальних мережах, Watsons надали товари власної продукції  на 50 000 грн. для 5 кімнат сімейного типу Фундації Рональда МакДональда у Вінниці, Харкові, Сумах, Львові та Києві.   Нагадаємо, що Фундація Рональда МакДональда облаштовує сімейні кімнати в лікарнях, аби діти могли проводити більше часу з близькими.  Всі зібрані кошти з благодійної акції будуть спрямовані на будівництво нової кімнати сімейного типу у м. Київ. Кожен може долучитись та підтримати діяльність Фундації на сайті https://rmhc.org.ua/ . Творити хороші справи  - елементарно з Watsons! Про компанію Watsons Україна Watsons Україна - входить до складу A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 15 000 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи.У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 14 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоровя, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі - товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день. З 2009 року Watsons є брендом аптек № 1 в Азії *. В Європі / в Україні Watsons є одним з провідних рітейлерів у сфері здоровя та краси. Maryna Gornostai CSR-manager  +38 093 349 83 23 Watsons Ukraine Stepana Bandery av., 28A, Kyiv, 04073, Ukraine Gornostaj.m@watsons.ua watsons.ua

Watsons, як соціально-відповідальна компанія, розуміє, що у сьогоднішніх реаліях необхідно пам’ятати про важливість турботи про своє фізичне та ментальне здоров’я. І бажає щоб всі, хто зараз хворіє, якнайскоріше одужали і ніколи більше не хворіли.

Саме тому, 27 листопада компанія Watsons долучилася до «Всеукраїнського дня піжам», організованого партнерами – Фундацією Дім Рональда Макдональда, підтримавши всіх хто знаходиться чи знаходились на тривалому лікуванні в медичному закладі чи вдома.

Протягом дня співробітники Watsons, як центрального офісу, так і магазинів ділились своїми світлинами в піжамах у підтримку «Всекраїнського дня піжам», закликали друзів приєднатися до акції та підтримати Фундацію фінансово на сайті. Співробітники з радістю долучали до акції своїх рідних та близьких. Їхні теплі, щирі та підбадьорюючі фото сповнені домашнім затишком та оптимізмом. 

Окрім надихаючої підтримки у соціальних мережах, Watsons надали товари власної продукції  на 50 000 грн. для 5 кімнат сімейного типу Фундації Рональда МакДональда у Вінниці, Харкові, Сумах, Львові та Києві.  

Нагадаємо, що Фундація Рональда МакДональда облаштовує сімейні кімнати в лікарнях, аби діти могли проводити більше часу з близькими.  Всі зібрані кошти з благодійної акції будуть спрямовані на будівництво нової кімнати сімейного типу у м. Київ. Кожен може долучитись та підтримати діяльність Фундації на сайті https://rmhc.org.ua/ .

Творити хороші справи  – елементарно з Watsons!

Про компанію Watsons Україна

Watsons Україна – входить до складу A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 15 000 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи.У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 14 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

З 2009 року Watsons є брендом аптек № 1 в Азії *. В Європі / в Україні Watsons є одним з провідних рітейлерів у сфері здоров’я та краси.

Maryna Gornostai

CSR-manager 

+38 093 349 83 23

Watsons Ukraine

Stepana Bandery av., 28A,

Kyiv, 04073, Ukraine

Gornostaj.m@watsons.ua

watsons.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: