fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Watsons став учасником благодійного забігу Spartan

22/ 04/ 2024
  Цьогоріч Watsons став одним із учасників благодійного спортивного заходу - Spartan KYIV 2024, який є світовим лідером у забігах із перешкодами на різні дистанції. Подія відбулась 20 квітня у Києві, а всі зібрані кошти підуть на благодійність. У Watsons ми віримо, що справжня краса – це перш за все здорове тіло та добре фізичне і ментальне самопочуття. Тому Watsons завжди на боці здоров’я та активного способу життя. Spartan KYIV 2024 – це не лише тест на фізичну силу, а й можливість приєднатися до важливої справи, об’єднавшись навколо спільної мети активного способу життя суспільства та мирного майбутнього.     Фото з тренування     Фото з забігу Команда Watsons вперше взяла участь у забігу Spartan. Наші співробітники готувались до нього тривалий час та впевнено перетнули всі перешкоди. Цей захід дав можливість відчути себе частиною команди, а також допоміг зрозуміти, що перемога – то єднання спільноти, де кінцевий результат залежить від кожного з нас. Команду прийшли підтримати колеги з різних департаментів та на кожному з відрізків забігу підбадьорювали та вболівали за колег. У Watsons ми впевнені, що команда та маленькі перемоги - це крок до кращого завтра! Приєднуйтесь до Watsons у підтримці здорового способу життя та командного духу. Разом ми зможемо подолати будь-які перешкоди та зробити світ кращим! Хочеш дізнатись як це було? Тоді долучайся до наших соцмереж, там на тебе чекає багато цікавого! Сайт: https://watsons.ua/ Facebook: https://www.facebook.com/WatsonsUA/?locale=uk_UA Instagram: https://www.instagram.com/watsonsua/?hl=en Для довідки: Watsons Ukraine  входить до складу міжнародної компанії AS Watson Group,найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів, 12 роздрібних брендів на 28 ринках та більше ніж 130 000 співробітників по-всьому світу. Щороку компанія обслуговує понад 5,5 мільярдів покупців через свої платформи, як онлайн так і офлайн, забезпечуючи клієнтам роздрібну торгівлю на основі сучасних технологій.

Цьогоріч Watsons став одним із учасників благодійного спортивного заходу – Spartan KYIV 2024, який є світовим лідером у забігах із перешкодами на різні дистанції. Подія відбулась 20 квітня у Києві, а всі зібрані кошти підуть на благодійність.

У Watsons ми віримо, що справжня краса – це перш за все здорове тіло та добре фізичне і ментальне самопочуття. Тому Watsons завжди на боці здоров’я та активного способу життя.

Spartan KYIV 2024 – це не лише тест на фізичну силу, а й можливість приєднатися до важливої справи, об’єднавшись навколо спільної мети активного способу життя суспільства та мирного майбутнього.

   

Фото з тренування

   

Фото з забігу

Команда Watsons вперше взяла участь у забігу Spartan. Наші співробітники готувались до нього тривалий час та впевнено перетнули всі перешкоди. Цей захід дав можливість відчути себе частиною команди, а також допоміг зрозуміти, що перемога – то єднання спільноти, де кінцевий результат залежить від кожного з нас. Команду прийшли підтримати колеги з різних департаментів та на кожному з відрізків забігу підбадьорювали та вболівали за колег.

У Watsons ми впевнені, що команда та маленькі перемоги – це крок до кращого завтра!

Приєднуйтесь до Watsons у підтримці здорового способу життя та командного духу. Разом ми зможемо подолати будь-які перешкоди та зробити світ кращим!

Хочеш дізнатись як це було? Тоді долучайся до наших соцмереж, там на тебе чекає багато цікавого!

Сайт: https://watsons.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/WatsonsUA/?locale=uk_UA

Instagram: https://www.instagram.com/watsonsua/?hl=en

Для довідки: Watsons Ukraine  входить до складу міжнародної компанії AS Watson Group,найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів, 12 роздрібних брендів на 28 ринках та більше ніж 130 000 співробітників по-всьому світу. Щороку компанія обслуговує понад 5,5 мільярдів покупців через свої платформи, як онлайн так і офлайн, забезпечуючи клієнтам роздрібну торгівлю на основі сучасних технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: