fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Watsons про роботу магазинів на тимчасово окупованих територіях

10/ 06/ 2022
  Наприкінці травня деякі магазини мережі Watsons Україна у тимчасово окупованих Херсонській та Запорізькій областях зупинили свою роботу. Наразі контроль над діяльністю магазинів втрачено та здійснюється не за правилами чинного законодавства України. «Ми втратили контроль над деякими магазинами й змушені закривати їх на тимчасово окупованих територіях, де нас змушують переходити на іншу валюту, реєструватись у РФ і т. д. Ми не можемо якось вплинути та гарантувати дотримання прав наших споживачів, адже вони вже порушені окупантами», – зазначає генеральний директор Юріс Верзбіцкіз. Попри все, Watsons щодня відкриває свої магазини та працює в тих місцях, де це безпечно та можливо, щоб в українців була можливість купити товари першої необхідності. Крім того, компанія продовжує допомагати нашим захисникам, волонтерам, благодійним організаціям та усім, хто цього потребує.  В компанії вірять, що зовсім скоро окуповані території будуть звільнені і Watsons продовжить свою роботу для наших громадян. Станом на сьогодні 279 магазинів та 10 аптек по Україні продовжують надавати найнеобхідніші товари клієнтам. Повний перелік працюючих магазинів та аптек щодня оновлюється за посиланням: https://bit.ly/3qqv7rA. Про Watsons Watsons Україна - входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 319 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 2790 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. Під час війни компанія продовжує працювати та підтримувати економіку України. Наразі працює 288 магазинів та аптек мережі по всій країні. Крім того, щоденно Watsons збирає гуманітарну допомогу для ТРО, ЗСУ, благодійних фондів, пологових домів, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та інших, хто потребує допомоги. Компанія зробила можливим перерахунок усіх балів з карток Watsons Club на допомогу ЗСУ. Щодо співробітників, то компанія  зберегла усі робочі місця із відповідними виплатами.

Наприкінці травня деякі магазини мережі Watsons Україна у тимчасово окупованих Херсонській та Запорізькій областях зупинили свою роботу. Наразі контроль над діяльністю магазинів втрачено та здійснюється не за правилами чинного законодавства України.

«Ми втратили контроль над деякими магазинами й змушені закривати їх на тимчасово окупованих територіях, де нас змушують переходити на іншу валюту, реєструватись у РФ і т. д. Ми не можемо якось вплинути та гарантувати дотримання прав наших споживачів, адже вони вже порушені окупантами», – зазначає генеральний директор Юріс Верзбіцкіз.

Попри все, Watsons щодня відкриває свої магазини та працює в тих місцях, де це безпечно та можливо, щоб в українців була можливість купити товари першої необхідності. Крім того, компанія продовжує допомагати нашим захисникам, волонтерам, благодійним організаціям та усім, хто цього потребує. 

В компанії вірять, що зовсім скоро окуповані території будуть звільнені і Watsons продовжить свою роботу для наших громадян.

Станом на сьогодні 279 магазинів та 10 аптек по Україні продовжують надавати найнеобхідніші товари клієнтам. Повний перелік працюючих магазинів та аптек щодня оновлюється за посиланням: https://bit.ly/3qqv7rA.

Про Watsons

Watsons Україна – входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 319 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 2790 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.

Під час війни компанія продовжує працювати та підтримувати економіку України. Наразі працює 288 магазинів та аптек мережі по всій країні. Крім того, щоденно Watsons збирає гуманітарну допомогу для ТРО, ЗСУ, благодійних фондів, пологових домів, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та інших, хто потребує допомоги. Компанія зробила можливим перерахунок усіх балів з карток Watsons Club на допомогу ЗСУ. Щодо співробітників, то компанія  зберегла усі робочі місця із відповідними виплатами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: