fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Watsons Club: більше балів кожного дня

30/ 04/ 2020
  Мережа магазинів для краси та здоров’я, компанія Watsons Україна розпочала інтерактивну гру на сторінці інтернет-магазину watsons.ua. Відтепер кожен учасник програми лояльності Watsons Club має можливість не тільки весело провести час, але й щодня накопичувати по 100 балів на картку Watsons Club до кінця карантину. Серед усіх, хто після проходження гри запросить друзів приєднатися до розіграшу у своїх соцмережах, будуть розіграні 30000 балів на яскравий шопінг на сайті watsons.ua або у фізичних магазинах мережі.  Основною умовою участі у розіграші – є дійсна картка Watsons Club. Крім того, Watsons прислухається до потреб клієнтів, тому термін дії балів, нарахованих у 2020 році подовжено на 3 місяці. Відтепер використати накопичені бали можна упродовж 15 місяців з дня їх нарахування. Нагадаємо, 100 балів дорівнює 1 гривні, які можна використати для покупок товарів усіх категорій у мережі Watsons та в інтернет-магазині watsons.ua Програма лояльності Watsons Club Програма для постійних покупців мережі Watsons. Її учасники за покупки будь-яких товарів у Watsons накопичують бали, які можуть використовувати для нових покупок, а також отримують додаткові винагороди та персональні пропозиції, що найбільше відповідають потребам клієнтів. Отримати картку Watsons Club можна у фізичних магазинах мережі, її вартість складає 5 грн., при цьому на цю картку одразу нараховується 500 балів під час її продажу на касі. Також картку можна отримати з першим замовленням на сайті www.watsons.ua після здійснення онлайн-реєстрації та оформлення першого замовлення. Про Watsons Watsons - найбільша міжнародна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоровя.  На сьогодні мережа налічує більше 7200 магазинів і понад 1500 аптек на 13 ринках Азії і Європи. В їх число входять континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина і Україна. Watsons Україна - провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоровя в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також - Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоровя» шість разів. Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоровя, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі - товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день. Прес-служба Watsons Менеджер з корпоративних комунікацій Маханьова Дарина +38 063 957 01 14

Мережа магазинів для краси та здоров’я, компанія Watsons Україна розпочала інтерактивну гру на сторінці інтернет-магазину watsons.ua.

Відтепер кожен учасник програми лояльності Watsons Club має можливість не тільки весело провести час, але й щодня накопичувати по 100 балів на картку Watsons Club до кінця карантину.

Серед усіх, хто після проходження гри запросить друзів приєднатися до розіграшу у своїх соцмережах, будуть розіграні 30000 балів на яскравий шопінг на сайті watsons.ua або у фізичних магазинах мережі.  Основною умовою участі у розіграші – є дійсна картка Watsons Club.

Крім того, Watsons прислухається до потреб клієнтів, тому термін дії балів, нарахованих у 2020 році подовжено на 3 місяці. Відтепер використати накопичені бали можна упродовж 15 місяців з дня їх нарахування.

Нагадаємо, 100 балів дорівнює 1 гривні, які можна використати для покупок товарів усіх категорій у мережі Watsons та в інтернет-магазині watsons.ua

Програма лояльності Watsons Club

Програма для постійних покупців мережі Watsons. Її учасники за покупки будь-яких товарів у Watsons накопичують бали, які можуть використовувати для нових покупок, а також отримують додаткові винагороди та персональні пропозиції, що найбільше відповідають потребам клієнтів.

Отримати картку Watsons Club можна у фізичних магазинах мережі, її вартість складає 5 грн., при цьому на цю картку одразу нараховується 500 балів під час її продажу на касі. Також картку можна отримати з першим замовленням на сайті www.watsons.ua після здійснення онлайн-реєстрації та оформлення першого замовлення.

Про Watsons

Watsons – найбільша міжнародна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я.  На сьогодні мережа налічує більше 7200 магазинів і понад 1500 аптек на 13 ринках Азії і Європи. В їх число входять континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина і Україна.

Watsons Україна – провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також – Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» шість разів.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

Прес-служба Watsons

Менеджер з корпоративних комунікацій

Маханьова Дарина

+38 063 957 01 14

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: