fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На голосування виноситься проект Закону №6540, націлений на поліпшення інвестиційного клімату

15/ 11/ 2017
  Ця законодавча ініціатива передбачає значне удосконалення процедур ведення бізнесу, зокрема у сферах будівництва, реєстрації бізнесу та власності, захист прав міноритарних акціонерів, спрощення юридичних процедур. Європейська Бізнес Асоціація сподівається на підтримку з боку народних депутатів та закликає підтримати законопроект №6540. Адже запропоновані законопроектом зміни можуть суттєво підвищити позиції України у рейтингу Doing Business, що неодмінно призведе до залучення нових стратегічних інвестицій до України!

Ця законодавча ініціатива передбачає значне удосконалення процедур ведення бізнесу, зокрема у сферах будівництва, реєстрації бізнесу та власності, захист прав міноритарних акціонерів, спрощення юридичних процедур.

Європейська Бізнес Асоціація сподівається на підтримку з боку народних депутатів та закликає підтримати законопроект №6540.

Адже запропоновані законопроектом зміни можуть суттєво підвищити позиції України у рейтингу Doing Business, що неодмінно призведе до залучення нових стратегічних інвестицій до України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: