fbpx

Вже з перших днів бізнес очікує на рішучі дії новосформованих команд Уряду та Верховної Ради

30/ 08/ 2019
  Вчора Верховна Рада 9 скликання на першому засіданні призначила нових міністрів в уряд премєра Олексія Гончарука, голову Служби Безпеки України Івана Баканова та Генерального прокурора України Руслана Рябошапку. Анна Деревянко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Вітаю новосформовану команду Уряду, Парламенту, правоохоронних органів з призначенням. Вже з перших днів бізнес очікує на активну роботу та рішучі дії. Однозначно, продовжувати розпочаті структурні реформи в країні варто, особливо ті, що стосуються встановлення справедливого правосуддя і рівних правил гри. Тож успіхів у роботі новій команді, натхнення та рішучості приймати часом навіть не популярні рішення. Так, до першочергового розгляду Ради Президентом було винесено більше 60 законопроектів. Наразі, бізнес ще не бачив текстів документів, проте, вже в самому переліку є ті, що концептуально підтримуються бізнес-спільнотою. Водночас, ключові пріоритети бізнесу вже давно є незмінними – це необхідність боротьби з корупцією, реформа судових та правоохоронних органів, активний запуск економіки, нарощування експортного потенціалу країни, діджиталізація, подальша гармонізація законодавства країни з нормами ЄС, стимулювання та розвиток кадрового потенціалу країни, тощо. Готові пропозиції вже було передано на розгляд до Парламенту, тож закликаємо звернути на них увагу аби запустити процес ефективних реформ в країні.

Вчора Верховна Рада 9 скликання на першому засіданні призначила нових міністрів в уряд прем’єра Олексія Гончарука, голову Служби Безпеки України Івана Баканова та Генерального прокурора України Руслана Рябошапку.

Анна Дерев'янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Вітаю новосформовану команду Уряду, Парламенту, правоохоронних органів з призначенням. Вже з перших днів бізнес очікує на активну роботу та рішучі дії. Однозначно, продовжувати розпочаті структурні реформи в країні варто, особливо ті, що стосуються встановлення справедливого правосуддя і рівних правил гри. Тож успіхів у роботі новій команді, натхнення та рішучості приймати часом навіть не популярні рішення.

Так, до першочергового розгляду Ради Президентом було винесено більше 60 законопроектів. Наразі, бізнес ще не бачив текстів документів, проте, вже в самому переліку є ті, що концептуально підтримуються бізнес-спільнотою.

Водночас, ключові пріоритети бізнесу вже давно є незмінними – це необхідність боротьби з корупцією, реформа судових та правоохоронних органів, активний запуск економіки, нарощування експортного потенціалу країни, діджиталізація, подальша гармонізація законодавства країни з нормами ЄС, стимулювання та розвиток кадрового потенціалу країни, тощо.

Готові пропозиції вже було передано на розгляд до Парламенту, тож закликаємо звернути на них увагу аби запустити процес ефективних реформ в країні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: