fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Виїзний захід Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі

08/ 11/ 2019
    У пятницю, 8 листопада 2019 року, Екологічна робоча група Асоціації в Одесі пройшла у незвичному форматі. Вона була присвячена озелененню міста та відбулася завдяки підтримки членських компаній Екоресурс і Укрекопром. Консультації в питаннях підбору і висадки саджанців надав засновник інтерактивної карти Greenmaker - Андрій Раєць. В ході заходу були висаджені деревця райських яблучок та декоративної сливи Піссарді, а також кущі піраканта, вейгела, Буддлея Давіда, тощо. В процесі ми дізналися про технологію та лайфхаки, щоб рослина прижилася. Так, для зміцнення корневища до грунту додають підгодовування, завдяки якому посилюється харчування саджанця. Під час висадки коріння не повинно залишатися на поверхні, але і занадто заглиблювати рослину не варто. Оптимальний варіант коли шийка саджанця  знаходиться на рівні землі, до того ж самому корінню необхідний максимальний простір. Коли будете засипати рослину землею, не забувайте її розпушувати, щоб утворити повітряну подушку, через яку буде краще потрапляти волога. Памятайте, висадка саджанців - це пів справи. Надалі деревам і кущам потрібен регулярний полив і турбота. Дякуємо всім учасникам особисто за ентузіазм у корисній справі! Перші кроки зроблені, і зовсім скоро в одеському Парку Перемоги зявляться сильні крони дерев, які захистять всіх одеситів від вітру і дощу, а також стануть надійними провідниками свіжого повітря!
01/

 

У п’ятницю, 8 листопада 2019 року, Екологічна робоча група Асоціації в Одесі пройшла у незвичному форматі. Вона була присвячена озелененню міста та відбулася завдяки підтримки членських компаній Екоресурс і Укрекопром. Консультації в питаннях підбору і висадки саджанців надав засновник інтерактивної карти GreenmakerАндрій Раєць.

В ході заходу були висаджені деревця райських яблучок та декоративної сливи Піссарді, а також кущі піраканта, вейгела, Буддлея Давіда, тощо. В процесі ми дізналися про технологію та лайфхаки, щоб рослина прижилася. Так, для зміцнення корневища до грунту додають підгодовування, завдяки якому посилюється харчування саджанця. Під час висадки коріння не повинно залишатися на поверхні, але і занадто заглиблювати рослину не варто. Оптимальний варіант коли шийка саджанця  знаходиться на рівні землі, до того ж самому корінню необхідний максимальний простір. Коли будете засипати рослину землею, не забувайте її розпушувати, щоб утворити повітряну подушку, через яку буде краще потрапляти волога. Пам’ятайте, висадка саджанців – це пів справи. Надалі деревам і кущам потрібен регулярний полив і турбота.

Дякуємо всім учасникам особисто за ентузіазм у корисній справі! Перші кроки зроблені, і зовсім скоро в одеському Парку Перемоги з’являться сильні крони дерев, які захистять всіх одеситів від вітру і дощу, а також стануть надійними провідниками свіжого повітря!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: