fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Виїзне засідання Митного комітету Асоціації у Харкові

28/ 09/ 2021
  На Виїзному засіданні Митного комітету EBA Kharkiv обговорили питання практичної реалізації законодавчих новацій та нормативно-правових актів. Розібрали проблемні питання та ризики, які виникають у субєктів ЗЕД, при проведенні перевірки документів про преференційне походження товару працівниками митниці Держмитслужби із залученням митних адміністрацій країни експорту. Обговорили й особливості процедури митного оформлення та оподаткування товарів при їх вивезенні на ремонт (в т.ч. гарантійний) за межі митної території України. Представники митниці надали необхідні розяснення, а також приділили окрему увагу розгляду процедури оскарження відмови митних органів у наданні дозволів на переробку (ремонт). На порядку денному також було питання впровадження інституту авторизованого економічного оператора (АЕО). Розглянули особливості використання статуcу АЕО, переваги і спрощення для підприємств з таким статусом та майбутні перспективи для субєктів ЗЕД. Як відзначив в.о. заступника начальника Харківської митниці Руслан Мороз: «Наша мета — почути від бізнесу пропозиції або зауваження стосовно впровадження Інституту авторизованого економічного оператора. Разом ми акумулюємо пропозиції та передамо їх до Державної митної служби України для подальшого опрацювання». Варто відзначити, що засідання відбулось у форматі питання-відповідь, тож учасники мали змогу з першоджерел отримати консультацію щодо практичного застосування тих чи інших норм митного законодавства. Дякуємо фахівцям Харківської Митниці Держмитслужби за надзвичайно корисну інформацію та готовність до співпраці!  

На Виїзному засіданні Митного комітету EBA Kharkiv обговорили питання практичної реалізації законодавчих новацій та нормативно-правових актів.

Розібрали проблемні питання та ризики, які виникають у суб’єктів ЗЕД, при проведенні перевірки документів про преференційне походження товару працівниками митниці Держмитслужби із залученням митних адміністрацій країни експорту.

Обговорили й особливості процедури митного оформлення та оподаткування товарів при їх вивезенні на ремонт (в т.ч. гарантійний) за межі митної території України. Представники митниці надали необхідні роз’яснення, а також приділили окрему увагу розгляду процедури оскарження відмови митних органів у наданні дозволів на переробку (ремонт).

На порядку денному також було питання впровадження інституту авторизованого економічного оператора (АЕО). Розглянули особливості використання статуcу АЕО, переваги і спрощення для підприємств з таким статусом та майбутні перспективи для суб’єктів ЗЕД.

Як відзначив в.о. заступника начальника Харківської митниці Руслан Мороз: «Наша мета — почути від бізнесу пропозиції або зауваження стосовно впровадження Інституту авторизованого економічного оператора. Разом ми акумулюємо пропозиції та передамо їх до Державної митної служби України для подальшого опрацювання».

Варто відзначити, що засідання відбулось у форматі питання-відповідь, тож учасники мали змогу з першоджерел отримати консультацію щодо практичного застосування тих чи інших норм митного законодавства.

Дякуємо фахівцям Харківської Митниці Держмитслужби за надзвичайно корисну інформацію та готовність до співпраці!  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: