fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Виїзна зустріч Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі: Висадка дерев

16/ 10/ 2020
    16 жовтня 2020 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації провів висадку дерев у рамках Виїзної зустрічі Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі. До участі у заході долучились співробітники членських компаній ЕВА, яким небайдужа тема озеленення нашого міста. Так, минулоріч ми вже поклали старт даного соціально значущого проєкту. І цьогоріч ми вирішили продовжити цю гарну традицію аби зробити наше місто ще більш затишним. Ми висадили деревця райських яблучок, а також кущі: гібіскуса, форзиції, спіреї, вейгели, луізеанії, Буддлея Давіда  в Одеському дендропарку Перемоги. Крім того, захід став гарною можливістю для командної роботи учасників під час висадки та обміну контактами для подальшої взаємодії, адже події Південноукраїнського офісу є чудовою платформою для активного нетворкінгу. Дякуємо проєкту Greenmaker за наставництво та еко-партнеру події “УкрЕкоПром” за підтримку ініціативи!
01/

 

16 жовтня 2020 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації провів висадку дерев у рамках Виїзної зустрічі Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі. До участі у заході долучились співробітники членських компаній ЕВА, яким небайдужа тема озеленення нашого міста.

Так, минулоріч ми вже поклали старт даного соціально значущого проєкту. І цьогоріч ми вирішили продовжити цю гарну традицію аби зробити наше місто ще більш затишним. Ми висадили деревця райських яблучок, а також кущі: гібіскуса, форзиції, спіреї, вейгели, луізеанії, Буддлея Давіда  в Одеському дендропарку Перемоги.

Крім того, захід став гарною можливістю для командної роботи учасників під час висадки та обміну контактами для подальшої взаємодії, адже події Південноукраїнського офісу є чудовою платформою для активного нетворкінгу.

Дякуємо проєкту Greenmaker за наставництво та еко-партнеру події “УкрЕкоПром” за підтримку ініціативи!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: