fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Випускний Програми розвитку для управлінців Pre-MBA (UKR / RU)

29/ 08/ 2020
    Відбулося завершальне заняття Програми розвитку для управлінців Pre-MBA, на якому учасники блискуче презентували власні ідеї щодо реалізації нових інноваційних проектів в країні. Ми щиро вдячні всім слухачам: Анатолію Ревіну, Андрію Дуліну, Андрію Хватову, Анні Гончаренко, Артему Василенко, Віталію Юдакову, Ілоні Задворній, Ірині Кравченко, Ірині Поліщук, Ірині Шимко, Катерині Баранович, Костянтину Келюх, Оксані Миронько, Олегу Капкан, Олександру Лубніну, Олексію Овсієвич, Ользі Масловській, Оресті Піняжко, Юлії Крузель, Яні Івасенко за неймовірний ентузіазм, яскраві дискусії та стрімке бажання отримувати нові знання та самовдосконалюватися! Окрема подяка тренерам: Павлу Шереметі, Олегу Коссу, Олексію Теліцину, Вітаутасу Бучюнасу, Тетяні Пашкіній, Олексію Філановському за неабиякий професіоналізм, комплексний та глибокий підхід при висвітленні тем, легкість та доступність викладу інформації і важливий внесок у розробку концепції програми. Особлива подяка експертам: Олексію Теліцину, Олегу Коссу, Ярославі Савастєєвій та Юлії Мельник за професійну думку, активне залучення до обговорень, конструктивні пропозиції та слушні зауваження! Безмежно вдячні нашим партнерам за приємну співпрацю!
01/

 

Відбулося завершальне заняття Програми розвитку для управлінців Pre-MBA, на якому учасники блискуче презентували власні ідеї щодо реалізації нових інноваційних проектів в країні.

Ми щиро вдячні всім слухачам: Анатолію Ревіну, Андрію Дуліну, Андрію Хватову, Анні Гончаренко, Артему Василенко, Віталію Юдакову, Ілоні Задворній, Ірині Кравченко, Ірині Поліщук, Ірині Шимко, Катерині Баранович, Костянтину Келюх, Оксані Миронько, Олегу Капкан, Олександру Лубніну, Олексію Овсієвич, Ользі Масловській, Оресті Піняжко, Юлії Крузель, Яні Івасенко за неймовірний ентузіазм, яскраві дискусії та стрімке бажання отримувати нові знання та самовдосконалюватися!

Окрема подяка тренерам: Павлу Шереметі, Олегу Коссу, Олексію Теліцину, Вітаутасу Бучюнасу, Тетяні Пашкіній, Олексію Філановському за неабиякий професіоналізм, комплексний та глибокий підхід при висвітленні тем, легкість та доступність викладу інформації і важливий внесок у розробку концепції програми.

Особлива подяка експертам: Олексію Теліцину, Олегу Коссу, Ярославі Савастєєвій та Юлії Мельник за професійну думку, активне залучення до обговорень, конструктивні пропозиції та слушні зауваження!

Безмежно вдячні нашим партнерам за приємну співпрацю!

Спікери

1 / 6
Павло Шеремета
Український економіст і співзасновник майстерні стратегій “Прорив”. Отримав ступінь MBA в Університеті Еморі (США)
Олег Косс
Партнер-співзасновник першої української сервіс-дизайн агенції Lanka.CX. Допомагає провідним українським та міжнародним компаніям створювати нові продукти та послуги з використанням сучасних клієнтоцентричних методологій. Має ступінь Executive MBA від IE Business School (Madrid)
Олексій Теліцин
Фінансовий директор компанії Japan Tobacco International Ukraine, досвід роботи у сфері фінансів понад 23 роки, керував фінансами підприємств з оборотом до мільярда доларів та відповідав за команди складом до 80 осіб
Вітаутас Бучюнас
Співзасновник і керуючий партнер компанії U-Integral, Інтегральний майстер коучТМ, практик і консультант з питань еволюції організацій через розвиток людей, лектор Deloitte Academy
Тетяна Пашкіна
HR-експерт, понад 20 років досвіду роботи в сфері управління персоналом, HR-маркетингу та аналітики ринку праці, сертифікований кадровик
Олексій Філановський
співзасновник агентства маркетингового консалтингу «Filberry» та автор книги «Гра в бренди. Як збільшити шанси вашого бізнесу на успіх»
Павло Шеремета
Олег Косс
Олексій Теліцин
Вітаутас Бучюнас
Тетяна Пашкіна
Олексій Філановський

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: