fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Випуск журналу KPMG Review Magazine «Робота майбутнього»

19/ 02/ 2021
  Пропонуємо до вашої уваги девятий випуск журналу KPMG Review Magazine «Робота майбутнього». Адаптація до умов пандемії підштовхнула компанії до масштабних змін у бізнес-процесах. Дистанційна робота й обмеження на відвідування офісів, цифровізація соціальних зв’язків з колегами призвели до того, що роботодавці почали приділяти більше уваги аналізу своєї взаємодії з співробітниками. Раніше бізнес жив за принципом клієнт понад усе, проте перехід на віддалену роботу призвів до того, що компанії все більше фокусуються на ефективності та благополуччі співробітників. У новому випуску журналу KPMG Review Magazine «Робота майбутнього» ви знайдете відповіді на запитання: Як мотивувати співробітників на дистанційці?  Чому важливо збільшувати інвестиції в навчання персоналу? Як повинна змінюватися роль HR?  Що таке досвід співробітника та як його формувати?  Як у майбутньому змінюватиметься функціонал СЕО? Спікерами журналу стали: Алекс Луцький, засновник і генеральний директор компанії Innovecs (відео інтерв’ю) Давид Ян, засновник і член ради директорів групи компаній ABBYY (відео інтерв’ю) Олександр Комаров, президент компанії «Київстар KPMG Review Magazine – видання про бізнес, інновації, тренди та успішні кейси в різних сферах діяльності, яке поєднує в собі експертизу KPMG та ідеї інших провідних світових та українських експертів і практиків. Попередні номери журналу доступні за посиланням >> Читайте! Надихайтеся! Підписуйтеся та діліться з клієнтами та друзями! Підписуйтеся на тематичні розсилки KPMG в Україні та KPMG Review Magazine.

Пропонуємо до вашої уваги дев’ятий випуск журналу KPMG Review Magazine «Робота майбутнього». Адаптація до умов пандемії підштовхнула компанії до масштабних змін у бізнес-процесах. Дистанційна робота й обмеження на відвідування офісів, цифровізація соціальних зв’язків з колегами призвели до того, що роботодавці почали приділяти більше уваги аналізу своєї взаємодії з співробітниками. Раніше бізнес жив за принципом клієнт понад усе, проте перехід на віддалену роботу призвів до того, що компанії все більше фокусуються на ефективності та благополуччі співробітників. У новому випуску журналу KPMG Review Magazine «Робота майбутнього» ви знайдете відповіді на запитання:

  • Як мотивувати співробітників на дистанційці? 
  • Чому важливо збільшувати інвестиції в навчання персоналу?
  • Як повинна змінюватися роль HR? 
  • Що таке досвід співробітника та як його формувати? 
  • Як у майбутньому змінюватиметься функціонал СЕО?

Спікерами журналу стали:

Алекс Луцький, засновник і генеральний директор компанії Innovecs (відео інтерв’ю)

Давид Ян, засновник і член ради директорів групи компаній ABBYY (відео інтерв’ю)

Олександр Комаров, президент компанії «Київстар

KPMG Review Magazine – видання про бізнес, інновації, тренди та успішні кейси в різних сферах діяльності, яке поєднує в собі експертизу KPMG та ідеї інших провідних світових та українських експертів і практиків.

Попередні номери журналу доступні за посиланням >>

Читайте! Надихайтеся! Підписуйтеся та діліться з клієнтами та друзями!

Підписуйтеся на тематичні розсилки KPMG в Україні та KPMG Review Magazine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: