fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Використання системи «Прозорро.Продажі» вдосконалить розподіл гостродефіцитних вагонів

20/ 09/ 2021
  Таку думку висловили компанії-члени Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації. На думку експертів, розподіл послуги перевезення вантажів через систему «Прозорро.Продажі» дозволяє ліквідувати можливі зловживання під час розподілу гостродифіцитних вагонів, зокрема зерновозів. Так, експерти Комітету з логістики Асоціації вважають такий спосіб розподілу вагонів набагато ефективнішим, ніж розподіл парку Центру транспортної логістики «у ручному режимі». Такий механізм дозволяє вантажовідправникам заздалегідь гарантувати подачу вагонів, зокрема, зерновозів, в піковий сезон відвантаження пізньої зернової групи. Методом англійських аукціонів Укрзалізниця розподіляє дефіцитний рухомий склад цистерн та піввагонів на прозорих умовах. За підсумками аукціонів 9 та 10 вересня попит на останню категорію зріс, а середньозважена ставка за підсумками аукціонів перевищила стартову на 41-54%. Усі 100% виставлених лотів по піввагонах були розіграні на аукціонах «Прозорро. Продажі». Водночас експерти Асоціації хочуть наголосити на тому, що розподіл піввагонів повинен відбуватись з урахуванням чіткого планування, що Укрзалізниця зможе виконати свої обов’язки за існуючими контрактами та забезпечити в повному обсязі вагони, які виставляє на торги. Компанії-члени Комітету з логістики Асоціації наголошують, що в подальшому такі торги повинна проводити окрема вагонна компанія, яка буде виділена в рамках реформи Укрзалізниці. Торги на «Прозорро. Продажі» зрозумілі всім учасникам ринку і викликають довіру до процедури розподілу вагонів. Асоціація хоче наголосити на тому, що повністю підтримує відхід від «ручного» розподілу вагонів та просить врахувати позицію бізнесу з цього питання. Адже що відкритіше Укрзалізниця розподілятиме вагони через аукціони, тим більш прозоро буде працювати ринок.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Таку думку висловили компанії-члени Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації. На думку експертів, розподіл послуги перевезення вантажів через систему «Прозорро.Продажі» дозволяє ліквідувати можливі зловживання під час розподілу гостродифіцитних вагонів, зокрема зерновозів.

Так, експерти Комітету з логістики Асоціації вважають такий спосіб розподілу вагонів набагато ефективнішим, ніж розподіл парку Центру транспортної логістики «у ручному режимі». Такий механізм дозволяє вантажовідправникам заздалегідь гарантувати подачу вагонів, зокрема, зерновозів, в піковий сезон відвантаження пізньої зернової групи.

Методом англійських аукціонів Укрзалізниця розподіляє дефіцитний рухомий склад цистерн та піввагонів на прозорих умовах. За підсумками аукціонів 9 та 10 вересня попит на останню категорію зріс, а середньозважена ставка за підсумками аукціонів перевищила стартову на 41-54%. Усі 100% виставлених лотів по піввагонах були розіграні на аукціонах «Прозорро. Продажі».

Водночас експерти Асоціації хочуть наголосити на тому, що розподіл піввагонів повинен відбуватись з урахуванням чіткого планування, що Укрзалізниця зможе виконати свої обов’язки за існуючими контрактами та забезпечити в повному обсязі вагони, які виставляє на торги. Компанії-члени Комітету з логістики Асоціації наголошують, що в подальшому такі торги повинна проводити окрема вагонна компанія, яка буде виділена в рамках реформи Укрзалізниці.

Торги на «Прозорро. Продажі» зрозумілі всім учасникам ринку і викликають довіру до процедури розподілу вагонів. Асоціація хоче наголосити на тому, що повністю підтримує відхід від «ручного» розподілу вагонів та просить врахувати позицію бізнесу з цього питання. Адже що відкритіше Укрзалізниця розподілятиме вагони через аукціони, тим більш прозоро буде працювати ринок.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: