fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Видавництво CP PUBLISHING готує оновлений «Гід 2021». Запрошуємо до співпраці!

03/ 02/ 2021
  В березні 2021 року вийде оновлений щорічний аналітичний каталог «Гід по українському ринку нерухомості / Guide to Ukrainian Real Estate Market». Встигніть забронювати сторінку для своєї компанії або проєкту! Про видання: «Гід» являє собою унікальний медіапроєкт з глибоким освітленням актуальної ситуації на ринку нерухомості України, що розповідає про всі сектори ринку, презентує портрети провідних компаній України, а також функціонуючих об’єктів та проєктів, що перебувають на стадії будівництва, на вітчизняній та міжнародній арені. Видання надає українським компаніям додаткові можливості презентувати себе на вітчизняному та міжнародному ринках, демонструє перспективи українського ринку нерухомості та готовність його представників співпрацювати з зарубіжними колегами, обмінюватися досвідом, пропонувати конкурентоспроможний європейський продукт. Структура каталогу: Огляди ринків комерційної нерухомості Києва Основні законодавчі зміни в сфері нерухомості України Архітектура та дизайн в Україні Розділ «Компанії» − портрети провідних гравців ринку Розділ «Візитки компаній» Розділ «Об’єкти» − портрети провідних об’єктів нерухомості України. Розділ «Нова пропозиція» − об’єкти комерційної нерухомості, збудовані у 2020 році чи заплановані до відкриття у 2021-2022 роках (новий розділ). Переваги, що дає розміщення в «Гіді»: якісна реклама Вашої компанії або обєкта, що працює цілий рік; комплексний підхід до просування, що охоплює різні канали: друковане та електронне видання, веб-портал, соціальні мережі, електронні розсилки; поширення серед багатотисячної професійної аудиторії: за передплатою, серед членів бізнес-асоціацій, в бізнес-готелях Києва та регіонів. «Гід/Guide» за довгі роки існування встиг зарекомендувати себе як надійна медіаплатформа для створення або зміцнення іміджу компаній, просування послуг і проєктів, пошуку партнерів і клієнтів. З питань співпраці:  +38(044)5921229 y.adeyeva@c-p.com.ua  i.nasilnyeva@c-p.com.ua  v.sakhno@c-p.com.ua

В березні 2021 року вийде оновлений щорічний аналітичний каталог «Гід по українському ринку нерухомості / Guide to Ukrainian Real Estate Market». Встигніть забронювати сторінку для своєї компанії або проєкту!

Про видання:

«Гід» являє собою унікальний медіапроєкт з глибоким освітленням актуальної ситуації на ринку нерухомості України, що розповідає про всі сектори ринку, презентує портрети провідних компаній України, а також функціонуючих об’єктів та проєктів, що перебувають на стадії будівництва, на вітчизняній та міжнародній арені.

Видання надає українським компаніям додаткові можливості презентувати себе на вітчизняному та міжнародному ринках, демонструє перспективи українського ринку нерухомості та готовність його представників співпрацювати з зарубіжними колегами, обмінюватися досвідом, пропонувати конкурентоспроможний європейський продукт.

Структура каталогу:

  • Огляди ринків комерційної нерухомості Києва
  • Основні законодавчі зміни в сфері нерухомості України
  • Архітектура та дизайн в Україні
  • Розділ «Компанії» − портрети провідних гравців ринку
  • Розділ «Візитки компаній»
  • Розділ «Об’єкти» − портрети провідних об’єктів нерухомості України.
  • Розділ «Нова пропозиція» − об’єкти комерційної нерухомості, збудовані у 2020 році чи заплановані до відкриття у 2021-2022 роках (новий розділ).

Переваги, що дає розміщення в «Гіді»:

  • якісна реклама Вашої компанії або об’єкта, що працює цілий рік;
  • комплексний підхід до просування, що охоплює різні канали: друковане та електронне видання, веб-портал, соціальні мережі, електронні розсилки;
  • поширення серед багатотисячної професійної аудиторії: за передплатою, серед членів бізнес-асоціацій, в бізнес-готелях Києва та регіонів.

«Гід/Guide» за довгі роки існування встиг зарекомендувати себе як надійна медіаплатформа для створення або зміцнення іміджу компаній, просування послуг і проєктів, пошуку партнерів і клієнтів.

З питань співпраці: 

+38(044)5921229

y.adeyeva@c-p.com.ua 
i.nasilnyeva@c-p.com.ua 
v.sakhno@c-p.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: