fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Видачу ліцензій на імпорт товарів, що містять фторовані парникові гази все ще не розпочато

19/ 02/ 2021
  Станом на 19 лютого  ліцензії для імпорту\експорту товарів, що їх містять фторовані парникові гази все ще не видаються. Так, відповідний нормативний документ (Наказ Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів №55) було прийнято 29 січня 2021 року. Водночас, за інформацією, що надходить від компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації понад 2000 заявок подано на отриманням таких ліцензій. Фахівці Мінприроди запевняють, що надали своє погодження на більше сотні заявок на отримання  таких ліцензій, далі - справа за Міністерством економіки. На сьогоднішній день, за повідомленнями від членських компаній, жоден представник бізнесу ліцензію не отримав. Водночас, на жаль, відповідальні фахівці  Міністерства економіки не відповідають на телефонні дзвінки. Тож Європейська Бізнес Асоціація звертається до Міністерства економіки із проханням розпочати процес видачі ліцензій для компаній, які вже отримали погодження від Мінприроди. Нагадаємо, наприкінці минулого року була прийнята постанова Уряду №1329 Про перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню на 2021 рік, яка передбачала, що фторовані парникові гази є контрольованими речовинами, відтак для ввезення\вивезення цих газів або товарів, що їх містять, з 1 січня 2021 року, необхідно отримати відповідну ліцензію в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (Мінекономіки). Згідно з Постановою №1329, Мінекономіки має видавати такі ліцензії після подання заявки суб’єктом господарювання та отримання погодження на видачу такої ліцензії з боку Мінприроди.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Станом на 19 лютого  ліцензії для імпорту\експорту товарів, що їх містять фторовані парникові гази все ще не видаються.

Так, відповідний нормативний документ (Наказ Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів №55) було прийнято 29 січня 2021 року.

Водночас, за інформацією, що надходить від компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації понад 2000 заявок подано на отриманням таких ліцензій. Фахівці Мінприроди запевняють, що надали своє погодження на більше сотні заявок на отримання  таких ліцензій, далі – справа за Міністерством економіки. На сьогоднішній день, за повідомленнями від членських компаній, жоден представник бізнесу ліцензію не отримав.

Водночас, на жаль, відповідальні фахівці  Міністерства економіки не відповідають на телефонні дзвінки.

Тож Європейська Бізнес Асоціація звертається до Міністерства економіки із проханням розпочати процес видачі ліцензій для компаній, які вже отримали погодження від Мінприроди.

Нагадаємо, наприкінці минулого року була прийнята постанова Уряду №1329 Про перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню на 2021 рік, яка передбачала, що фторовані парникові гази є контрольованими речовинами, відтак для ввезення\вивезення цих газів або товарів, що їх містять, з 1 січня 2021 року, необхідно отримати відповідну ліцензію в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (Мінекономіки). Згідно з Постановою №1329, Мінекономіки має видавати такі ліцензії після подання заявки суб’єктом господарювання та отримання погодження на видачу такої ліцензії з боку Мінприроди.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: