fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Введення в дію нового договору з УЗ на вантажні перевезення має бути відтерміновано

23/ 03/ 2020
  З 1 квітня 2020 року Укрзалізниця планує ввести в дію новий договір про надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом.  Після детального аналізу нового договору компанії дійшли висновку, що багато положень потребують перегляду або більш детального опрацювання. А це неможливо зробити у той термін, що залишився до моменту введення договору в дію. До того ж, зараз логістичні компанії докладають чимало зусиль для реорганізації діяльності в умовах карантину та працюють в посиленому режимі, а отже, не мають достатньо часу на опрацювання документу разом з УЗ. Зокрема, у бізнесу є ряд серйозних зауважень щодо задвоєння плат за деякі послуги, відсутності справедливої відповідальності УЗ як перевізника, перекладення виплат за простої на бізнес, розмірів маршрутної знижки, неможливості внесення коригувань до договору з боку замовника (бізнесу), перекладення на замовника оплату витрат за затримку в доставці вантажів (навіть якщо замовник на це не впливає) та багато іншого. За інформацією компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, наразі Укрзалізниця відмовляється підтверджувати плани вантажних перевезень для тих, хто ще не приєднався до нового договору. Плани перевезень не приймаються як для вагонів Укрзалізниці, так і для приватних вагонів. Експерти Комітету з логістики Асоціації переконані, що такі дії є неприйнятними, адже можуть просто зупинити роботу найбільших вантажовідправників (виробників продукції), що в сьогоднішніх умовах може ще більше ускладнити економічну ситуацію в країні. Враховуючи стратегічну роль логістичних компаній в підтримці економічної активності та надскладні умови, в яких наразі змушений працювати бізнес, Європейська Бізнес Асоціація закликає відтермінувати введення в дію нового договору на два місяці – до 1 червня 2020 року. А також врахувати пропозиції Асоціації та внести зміни, що відображатимуть також і позицію та інтереси замовників послуг.

З 1 квітня 2020 року Укрзалізниця планує ввести в дію новий договір про надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. 

Після детального аналізу нового договору компанії дійшли висновку, що багато положень потребують перегляду або більш детального опрацювання. А це неможливо зробити у той термін, що залишився до моменту введення договору в дію. До того ж, зараз логістичні компанії докладають чимало зусиль для реорганізації діяльності в умовах карантину та працюють в посиленому режимі, а отже, не мають достатньо часу на опрацювання документу разом з УЗ.

Зокрема, у бізнесу є ряд серйозних зауважень щодо задвоєння плат за деякі послуги, відсутності справедливої відповідальності УЗ як перевізника, перекладення виплат за простої на бізнес, розмірів маршрутної знижки, неможливості внесення коригувань до договору з боку замовника (бізнесу), перекладення на замовника оплату витрат за затримку в доставці вантажів (навіть якщо замовник на це не впливає) та багато іншого.

За інформацією компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, наразі Укрзалізниця відмовляється підтверджувати плани вантажних перевезень для тих, хто ще не приєднався до нового договору. Плани перевезень не приймаються як для вагонів Укрзалізниці, так і для приватних вагонів. Експерти Комітету з логістики Асоціації переконані, що такі дії є неприйнятними, адже можуть просто зупинити роботу найбільших вантажовідправників (виробників продукції), що в сьогоднішніх умовах може ще більше ускладнити економічну ситуацію в країні.

Враховуючи стратегічну роль логістичних компаній в підтримці економічної активності та надскладні умови, в яких наразі змушений працювати бізнес, Європейська Бізнес Асоціація закликає відтермінувати введення в дію нового договору на два місяці – до 1 червня 2020 року. А також врахувати пропозиції Асоціації та внести зміни, що відображатимуть також і позицію та інтереси замовників послуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: