fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Всім Бобра для добра!

17/ 11/ 2021
  https://youtu.be/XLUSSvGGpI0 Бобер Марко — це не просто іграшка. Це можливість зробити добру справу й допомогти дітям з ендокринними захворюваннями. 10% від вартості кожної іграшки ми перераховуємо на потреби відділення ендокринології лікарні «Охматдит». Наша мета — зібрати 252 396 грн на закупівлю апаратів для фізіотерапевтичного лікування. Наразі ми вже зібрали 430,50 грн. Благодійний проєкт триватиме до 8 січня, і протягом цього часу ви можете долучитися до доброї справи, просто купивши іграшку в магазині Ашан. Адже допомогти тим, хто цього дійсно потребує — іноді простіше, ніж ми думаємо. Купуйте бобра для добра й зробіть цей світ трошечки кращим Деталі на сайті за посиланням

Бобер Марко — це не просто іграшка. Це можливість зробити добру справу й допомогти дітям з ендокринними захворюваннями.

10% від вартості кожної іграшки ми перераховуємо на потреби відділення ендокринології лікарні «Охматдит». Наша мета — зібрати 252 396 грн на закупівлю апаратів для фізіотерапевтичного лікування. Наразі ми вже зібрали 430,50 грн.

Благодійний проєкт триватиме до 8 січня, і протягом цього часу ви можете долучитися до доброї справи, просто купивши іграшку в магазині Ашан. Адже допомогти тим, хто цього дійсно потребує — іноді простіше, ніж ми думаємо.

Купуйте бобра для добра й зробіть цей світ трошечки кращим ❤️

Деталі на сайті за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: