fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Всесвітнє дослідження економічних злочинів та шахрайства 2020 року

23/ 09/ 2019
  PwC Україна запрошує Вас до участі у Всесвітньому дослідженні економічних злочинів та шахрайства 2020 року. З моменту свого першого запуску у 2001 році, дане дослідження проводиться компанією PwC кожні два роки та є однією з провідних аналітичних публікацій з економічних злочинів. Мета даного дослідження полягає в оцінці ставлення організацій до шахрайства та економічних злочинів в існуючих економічних умовах, їхнього впливу на етичні стандарти організацій та програми комплаєнсу; в оцінці заходів, які організації вживають у відповідь; а також у визначенні найбільш поширених видів шахрайства. Для участі в опитуванні, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://www.pwcresearch.com/uc/GECS_2020/ Для проходження опитування Вам знадобиться орієнтовно 15 хвилин. Опитування триватиме до 30 вересня 2019 року.  Усі відповіді є конфіденційними. Це означає, що отримані відповіді учасників не будуть розкривати назву організації, а лише галузь, в якій працює організація, її розміри та іншу інформацію статистичного характеру. Назви конкретних організацій також не будуть вказані в аналітичному звіті, який буде підготовлено за результатами опитування. Ваша участь є дуже важливою для визначення масштабів економічних злочинів в організаціях і корисною для розробки механізмів реагування на пов’язані з ними ризики. Якщо Ви вважаєте за потрібне запросити когось іншого до участі в опитуванні, або Ваші колеги зацікавлені в його проходженні, будь ласка, надішліть їм цього листа. Заздалегідь дякуємо за Вашу участь. Сподіваємось, що опитування буде для Вас цікавим та корисним.

PwC Україна запрошує Вас до участі у Всесвітньому дослідженні економічних злочинів та шахрайства 2020 року.

З моменту свого першого запуску у 2001 році, дане дослідження проводиться компанією PwC кожні два роки та є однією з провідних аналітичних публікацій з економічних злочинів.

Мета даного дослідження полягає в оцінці ставлення організацій до шахрайства та економічних злочинів в існуючих економічних умовах, їхнього впливу на етичні стандарти організацій та програми комплаєнсу; в оцінці заходів, які організації вживають у відповідь; а також у визначенні найбільш поширених видів шахрайства.

Для участі в опитуванні, будь ласка, перейдіть за посиланням:

https://www.pwcresearch.com/uc/GECS_2020/

Для проходження опитування Вам знадобиться орієнтовно 15 хвилин. Опитування триватиме до 30 вересня 2019 року

Усі відповіді є конфіденційними. Це означає, що отримані відповіді учасників не будуть розкривати назву організації, а лише галузь, в якій працює організація, її розміри та іншу інформацію статистичного характеру. Назви конкретних організацій також не будуть вказані в аналітичному звіті, який буде підготовлено за результатами опитування.

Ваша участь є дуже важливою для визначення масштабів економічних злочинів в організаціях і корисною для розробки механізмів реагування на пов’язані з ними ризики.

Якщо Ви вважаєте за потрібне запросити когось іншого до участі в опитуванні, або Ваші колеги зацікавлені в його проходженні, будь ласка, надішліть їм цього листа.

Заздалегідь дякуємо за Вашу участь. Сподіваємось, що опитування буде для Вас цікавим та корисним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: