fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Впровадження Business Central для System Capital Building

23/ 02/ 2023
  Clarity Ukraine продовжує розповідати про наші кейси. Цього разу ми хочемо вас познайомити із компанією System Capital Building, яка займається послугами протипожежного консалтингу, проєктуванням та монтажем систем протипожежного захисту. Компанія SCB прийшла до нас із типовим на сьогодні для багатьох українських підприємств запитом про заміну системи 1С. Ось що розповів про початок нашої співпраці фінансовий директор System Capital Building Володимир Клименко: Стимулом переходу компанії з 1С на нову систему була війна, і власне той факт, що 1С є російським продуктом. Я виступив ініціатором відмови від 1С та взяв на себе відповідальність за впровадження нової системи внутрішнього покращення роботи компанії. Багато часу в мене пішло на пошуки нової гідної заміни попередній системі. Частково стримувала невідомість та відсутність замовлень, а отже,  і доходу компанії внаслідок війни. Однак ключовим поштовхом до ризикованого, але слушного рішення була участь у вебінарі, на якому представники Clarity Ukraine презентували систему Business Central, вказавши на її суттєві переваги. Мене зачепила їхня щира захопленість цим продуктом. Зараз ми потрохи просуваємось у опануванні нових технологій. Я впевнений, що у нас все вийде. Вірю, що нова система перевершить усі наші сподівання. Попри війну в країні, і зовнішні ризики, які нею спричинені, компанія SCB є однією з тих, хто проявив жагу до змін і почав опановувати нові технології. Ми дякуємо System Capital Building за довіру і взаємну залученість у цей проєкт.Сподіваємось, що незабаром впроваджена потужна ERP-система надасть компанії також нові організаційні переваги.

Clarity Ukraine продовжує розповідати про наші кейси. Цього разу ми хочемо вас познайомити із компанією System Capital Building, яка займається послугами протипожежного консалтингу, проєктуванням та монтажем систем протипожежного захисту.

Компанія SCB прийшла до нас із типовим на сьогодні для багатьох українських підприємств запитом про заміну системи 1С.

Ось що розповів про початок нашої співпраці фінансовий директор System Capital Building Володимир Клименко: “Стимулом переходу компанії з 1С на нову систему була війна, і власне той факт, що 1С є російським продуктом. Я виступив ініціатором відмови від 1С та взяв на себе відповідальність за впровадження нової системи внутрішнього покращення роботи компанії. Багато часу в мене пішло на пошуки нової гідної заміни попередній системі. Частково стримувала невідомість та відсутність замовлень, а отже,  і доходу компанії внаслідок війни. Однак ключовим поштовхом до ризикованого, але слушного рішення була участь у вебінарі, на якому представники Clarity Ukraine презентували систему Business Central, вказавши на її суттєві переваги. Мене “зачепила” їхня щира захопленість цим продуктом. Зараз ми потрохи просуваємось у опануванні нових технологій. Я впевнений, що у нас все вийде. Вірю, що нова система перевершить усі наші сподівання”.

Попри війну в країні, і зовнішні ризики, які нею спричинені, компанія SCB є однією з тих, хто проявив жагу до змін і почав опановувати нові технології. Ми дякуємо System Capital Building за довіру і взаємну залученість у цей проєкт.Сподіваємось, що незабаром впроваджена потужна ERP-система надасть компанії також нові організаційні переваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: