fbpx

Вперше в Україні Національний Фінал Red Bull Dance Your Style!

19/ 09/ 2019
  22 вересня, біля Арки дружби народів, вперше в Україні відбудеться національний фінал чемпіонату світу з вуличних танців - Red Bull Dance Your Style. Це міжнародне змагання у форматі батлів 1 на 1 під непередбачувані запальні хіти та серед різноманітних стилів вуличного танцю від house та vogue до hip hop та breaking. Головні судді – глядачі, які і визначать переможця, що вже у жовтні поїде представляти Україну на Світовому фіналі у Парижі. 22 вересня, 17:00, Арка дружби народів – 16 кращих танцівників України різних стилів, видовищні виступи від Breaking Crew та Mary & Ashotovna, а також Special Guest – R’n’B співачка MamaRika! Цього дня змагатимуться переможці відбіркових турнірів, що пройшли у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові. Ще 6 учасників національного фіналу – кращі танцівники, запрошені головним куратором проекту в Україні - Максимом Оробцем a.k.a. Maximus. А 12-е місце у Національному фіналі розіграють за допомогою Wildcard – журі обере кращого танцівника чи танцівницю серед присутніх на події.  Відповідно на глядачів чекають запальні танцювальні перформанси від Boogaloo Freak, Liza Riabinina, Tip Top T, Andrey Stylez, Vova Rakov, Ashotovna, Hmel, Armo, Flem, Mojito та інші.   Red Bull Dance Your Style — це насамперед свобода самовираження для танцюристів. Вони можуть показати все, що вміють, і виразити свою особистість у танцювальних поєдинках один на один. Це розвага, невимушена і непередбачувана, тут немає тиску журі — адже переможець визначається миттєвим голосуванням присутніх глядачів. Тут немає продуманої заздалегідь хореографії — танцівники повинні захопити й вразити аудиторію, швидко пристосовуючи обраний стиль до несподіваного музичного плейліста, від останніх світових хітів до давньої класики. Той, хто покаже найкрутіші па у взаємодії з ритмом, текстом та інструментальним супроводом, і зуміє вразити юрбу та здобути її голоси, стане коронованим переможцем! А дівчат під час змагання підтримує ТМ «Kotex», яка надає впевненості танцівницям і дозволяє відчути свободу рухів за допомогою активності, з інноваційною технологією Kinect, в зоні «Kotex Active». Протягом року відбори проходили у понад 30 країнах по всьому світу, щоб найвидатніші таланти - національні переможці – продовжили боротьбу на першому Світовому фіналі Red Bull Dance Your Style. Великий вирішальний турнір відбудеться 12 жовтня у Мецці європейського вуличного танцю, місті мистецтва, вечірніх вогнів і любові — Парижі. Сценою цього видатного змагання кращих у вуличному танці стане перлина французької історії, відомий у всьому світі культовий квартал La Grande Halle de la Villette. Париж — це завжди гарна ідея для подорожі, а як щодо суддівства на міжнародному фестивалі вуличного танцю на один вечір? Заплануйте подорож до Парижа, щоб взяти участь у виборі першого за всі часи чемпіона світу Red Bull Dance Your Style! Хто рулить на танцполі? Вирішуєш ТИ! Деталі на сайті: https://win.gs/2YDSQI3 #RedBullDanceYourStyle

22 вересня, біля Арки дружби народів, вперше в Україні відбудеться національний фінал чемпіонату світу з вуличних танців – Red Bull Dance Your Style. Це міжнародне змагання у форматі батлів 1 на 1 під непередбачувані запальні хіти та серед різноманітних стилів вуличного танцю від house та vogue до hip hop та breaking. Головні судді – глядачі, які і визначать переможця, що вже у жовтні поїде представляти Україну на Світовому фіналі у Парижі.

22 вересня, 17:00, Арка дружби народів – 16 кращих танцівників України різних стилів, видовищні виступи від Breaking Crew та Mary & Ashotovna, а також Special GuestRnB співачка MamaRika!

Цього дня змагатимуться переможці відбіркових турнірів, що пройшли у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові. Ще 6 учасників національного фіналу – кращі танцівники, запрошені головним куратором проекту в Україні – Максимом Оробцем a.k.a. Maximus. А 12-е місце у Національному фіналі розіграють за допомогою Wildcard – журі обере кращого танцівника чи танцівницю серед присутніх на події. 

Відповідно на глядачів чекають запальні танцювальні перформанси від Boogaloo Freak, Liza Riabinina, Tip Top T, Andrey Stylez, Vova Rakov, Ashotovna, Hmel, Armo, Flem, Mojito та інші.

01/

 

Red Bull Dance Your Style — це насамперед свобода самовираження для танцюристів. Вони можуть показати все, що вміють, і виразити свою особистість у танцювальних поєдинках один на один. Це розвага, невимушена і непередбачувана, тут немає тиску журі — адже переможець визначається миттєвим голосуванням присутніх глядачів. Тут немає продуманої заздалегідь хореографії — танцівники повинні захопити й вразити аудиторію, швидко пристосовуючи обраний стиль до несподіваного музичного плейліста, від останніх світових хітів до давньої класики. Той, хто покаже найкрутіші па у взаємодії з ритмом, текстом та інструментальним супроводом, і зуміє вразити юрбу та здобути її голоси, стане коронованим переможцем! А дівчат під час змагання підтримує ТМ «Kotex», яка надає впевненості танцівницям і дозволяє відчути свободу рухів за допомогою активності, з інноваційною технологією Kinect, в зоні «Kotex Active».

Протягом року відбори проходили у понад 30 країнах по всьому світу, щоб найвидатніші таланти – національні переможці – продовжили боротьбу на першому Світовому фіналі Red Bull Dance Your Style. Великий вирішальний турнір відбудеться 12 жовтня у Мецці європейського вуличного танцю, місті мистецтва, вечірніх вогнів і любові — Парижі. Сценою цього видатного змагання кращих у вуличному танці стане перлина французької історії, відомий у всьому світі культовий квартал La Grande Halle de la Villette.

Париж — це завжди гарна ідея для подорожі, а як щодо суддівства на міжнародному фестивалі вуличного танцю на один вечір? Заплануйте подорож до Парижа, щоб взяти участь у виборі першого за всі часи чемпіона світу Red Bull Dance Your Style!

Хто рулить на танцполі? Вирішуєш ТИ!

Деталі на сайті: https://win.gs/2YDSQI3

#RedBullDanceYourStyle

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: