fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вперше в ЕВА відбувся День сталого розвитку

12/ 11/ 2020
    10 листопада Європейська Бізнес Асоціація на платформі Комітету промислової екології та сталого розвитку провела День сталого розвитку. Захід став початком дискусії щодо нагальних питань здійснення ефективної та збалансованої екологічної політики в Україні. Так, участь у форумі взяли: Ольга Стефанішина, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Роман Абрамовський, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України; Тарас Качка, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України; Ірина Ставчук, заступник міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів з питань європейської інтеграції, Руслан Стрілець, заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України; Дмитро Кисилевський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку; Олександр Маріковський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування; Людмила Буймістер, голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку; Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Також у дискусії взяли участь представники приватного бізнесу і державних компаній: ДТЕК, ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», «Інтерпайп», Recycling Solutions, НЕК «Укренерго», BASF, ТОВ «Кернел-Трейд», НАК «Нафтогаз України», ПрАТ «Кривий Ріг Цемент», ПрАТ «МХП» та інші. В ході 4-х сесій учасники обговорили наступні питання: впровадження Європейського зеленого курсу і виклики, повязані з декарбонізацією; перспективи екологічної модернізації, можливості циркулярної економіки і управління відходами, а також стратегії сталого розвитку держави та бізнесу. Зелена трансформація неминуча, але вона не повинна суперечити розвитку підприємництва в Україні - зазначили учасники заходу. Також країні слід бути більш прагматичною у відстоюванні своєї позиції по Європейському зеленому курсу. Крім того, під час заходу відбулась презентація, свого роду Білої книги розвитку екологічного напрямку, - Реформування екологічної політики та законодавства задля забезпечення цілей сталого розвитку. Варто зауважити, що Європейська Бізнес Асоціація, компанії члени Комітету промислової екології та сталого розвитку беруть активну участь у публічний дискусії щодо реформування екологічного законодавства задля сприяння досягнення цілей сталого розвитку. Тож, сподіваємось, скоро нам вдасться вибудувати якісне екологічне законодавство. Інформаційні партнери              Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.      
01/

 

10 листопада Європейська Бізнес Асоціація на платформі Комітету промислової екології та сталого розвитку провела День сталого розвитку. Захід став початком дискусії щодо нагальних питань здійснення ефективної та збалансованої екологічної політики в Україні.

Так, участь у форумі взяли: Ольга Стефанішина, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Роман Абрамовський, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України; Тарас Качка, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України; Ірина Ставчук, заступник міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів з питань європейської інтеграції, Руслан Стрілець, заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України; Дмитро Кисилевський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку; Олександр Маріковський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування; Людмила Буймістер, голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку; Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Також у дискусії взяли участь представники приватного бізнесу і державних компаній: ДТЕК, ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», «Інтерпайп», Recycling Solutions, НЕК «Укренерго», BASF, ТОВ «Кернел-Трейд», НАК «Нафтогаз України», ПрАТ «Кривий Ріг Цемент», ПрАТ «МХП» та інші.

В ході 4-х сесій учасники обговорили наступні питання: впровадження Європейського зеленого курсу і виклики, пов’язані з декарбонізацією; перспективи екологічної модернізації, можливості циркулярної економіки і управління відходами, а також стратегії сталого розвитку держави та бізнесу.

Зелена трансформація неминуча, але вона не повинна суперечити розвитку підприємництва в Україні – зазначили учасники заходу. Також країні слід бути більш прагматичною у відстоюванні своєї позиції по Європейському зеленому курсу. Крім того, під час заходу відбулась презентація, свого роду Білої книги розвитку екологічного напрямку, – Реформування екологічної політики та законодавства задля забезпечення цілей сталого розвитку.

Варто зауважити, що Європейська Бізнес Асоціація, компанії члени Комітету промислової екології та сталого розвитку беруть активну участь у публічний дискусії щодо реформування екологічного законодавства задля сприяння досягнення цілей сталого розвитку. Тож, сподіваємось, скоро нам вдасться вибудувати якісне екологічне законодавство.

Інформаційні партнери

          

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

 

 

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: