fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародний Жіночий Форум Підприємців в Польщі та Україні

21/ 06/ 2017
  Міжнародний Жіночий Форум Роль жінки в підприємництві в часи турбулентності. Учасниці Форуму обговорили результати дослідження Джона Джонсона, професора Університету Штату Колорадо щодо викликів, з якими зіштовхується жінка в Украні у веденні бізнесу. Серед них - відсутність ефективних контактів, надмірна бюрократія, невпевненість у своїх силах. Дякуємо Марій Мулявій, виконавчому директору компанії GTL, Маряні Каганяк, керівнику Офісу сприяння експорту, Роксоляні Вороновській, директору з розвитку Львівської бізнес школи, Анні Санко, професору Університету Штату Колорадо за мотивуючі виступи та ключовий меседж - Все в наших руках і потрібно використовувати можливості, а не акцентувати увагу на перепонах. Родзинкою Форуму став тренінг Стратегія життя та внутрішні обставини. Як жити власним життям? від Наталії Колядко, тренера, коуча, керівника Коучинг-центру 100% у Західному регіоні. А також дякуємо нашому фотографу Альоні Николаєвич за те зберегла для нас яскраві емоції заходу. Сподіваємося, що такі Форуми будуть чудовим підгрунтям для впевненого жіночого підприємництва в Україні!

Міжнародний Жіночий Форум “Роль жінки в підприємництві в часи турбулентності”.

Учасниці Форуму обговорили результати дослідження Джона Джонсона, професора Університету Штату Колорадо щодо викликів, з якими зіштовхується жінка в Украні у веденні бізнесу. Серед них – відсутність ефективних контактів, надмірна бюрократія, невпевненість у своїх силах.

Дякуємо Марій Мулявій, виконавчому директору компанії “GTL”, Мар’яні Каганяк, керівнику Офісу сприяння експорту, Роксоляні Вороновській, директору з розвитку Львівської бізнес школи, Анні Санко, професору Університету Штату Колорадо за мотивуючі виступи та ключовий меседж – “Все в наших руках і потрібно використовувати можливості, а не акцентувати увагу на перепонах”.

Родзинкою Форуму став тренінг “Стратегія життя та внутрішні обставини. Як жити власним життям?” від Наталії Колядко, тренера, коуча, керівника “Коучинг-центру 100%” у Західному регіоні.

А також дякуємо нашому фотографу Альоні Николаєвич за те зберегла для нас яскраві емоції заходу.

Сподіваємося, що такі Форуми будуть чудовим підгрунтям для впевненого жіночого підприємництва в Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: