fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Воєнний стан: останні зміни у законодавстві, 2-ий випуск

21/ 04/ 2022
  Україна стійко протистоїть російському вторгненню вже 57 днів завдяки неймовірній відвазі наших захисників та зусиллям кожного українця, який робить власний внесок у перемогу на своєму фронті. Серед них - державні службовці, які також працюють на благо держави та продовжують ухвалювати актуальні законодавчі новели. Експерти Arzinger підготували 2-ий випуск фахового огляду ряду заходів, спрямованих на ефективне функціонування держави у стані війни, які були прийняті Кабінетом Міністрів України та профільними міністерствами. Перший випуск з оновленнями станом на 24 березня 2022 можна переглянути за посиланням. Читати інформаційний матеріал Сподіваємося, що ця інформація буде для Вас корисною, і що найближчим часом Україна отримає перемогу, а всі ми зможемо повернутись до рідних домівок і відбудувати нашу країну! Слава Україні!

Україна стійко протистоїть російському вторгненню вже 57 днів завдяки неймовірній відвазі наших захисників та зусиллям кожного українця, який робить власний внесок у перемогу на своєму фронті. Серед них – державні службовці, які також працюють на благо держави та продовжують ухвалювати актуальні законодавчі новели.

Експерти Arzinger підготували 2-ий випуск фахового огляду ряду заходів, спрямованих на ефективне функціонування держави у стані війни, які були прийняті Кабінетом Міністрів України та профільними міністерствами.

Перший випуск з оновленнями станом на 24 березня 2022 можна переглянути за посиланням.

Читати інформаційний матеріал

Сподіваємося, що ця інформація буде для Вас корисною, і що найближчим часом Україна отримає перемогу, а всі ми зможемо повернутись до рідних домівок і відбудувати нашу країну!

Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: