fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Восьмий випуск журналу KPMG Review Magazine «Нова нормальність»

26/ 11/ 2020
  Вітаємо! Пропонуємо до вашої уваги восьмий випуск журналу KPMG Review Magazine «Нова нормальність», присвячений темі розвитку та адаптації бізнесу до умов нової реальності, спричиненої викликами світової пандемії. У випуску ви знайдете відповіді на запитання: Чи скоригував феномен COVID-19 стратегію розвитку компаній? Що змінилося в довгостроковому баченні? Чи вплинула пандемія на бізнес-модель та рішення щодо інвестицій? Чи можуть українські компанії скористатися обмеженням ланцюжків поставок на глобальному ринку та стати альтернативним постачальником для європейських країн? Яких навичок потребує лідер у період нової нормальності? Ці та інші питання ми обговорили з Оленою Кошарною, засновницею та головною виконавчою директоркою Horizon Capital, провідної інвестиційної приватної компанії в регіоні. У розмові з Пітером Латосом, партнером, керівником відділу консультаційних послуг KPMG в Україні, вона розповіла про секрети стрімкого сходження Horizon Capital до вершин, реакцію компанії на нещодавні бурхливі події, вплив новітніх технологій і стратегію компанії, спрямовану на протистояння швидким змінам, яких зазнає бізнес й суспільство. До вашої уваги тизер інтерв’ю та подкаст. Під час пандемії компанія Дарниця активно озвучувала суспільству свої дії та однією із перших почала допомагати лікарням. Для Дарниці — це прояв лідерства та відповідальності. Якого досвіду набула команда однієї з найбільших фармацевтичних компаній в Україні на карантині? Та як змінилося розуміння лідерства під час кризи? Відповіді на ці запитання в нашому інтерв’ю з Дмитром Шимківим, головою ради директорів Darnitsa Group. Ольга Устинова, генеральна директорка «Vodafone Україна», розповіла нам в інтерв’ю, як нова нормальність вплинула на бізнес-лідерів та яких навичок та реакції вона вимагає. Випуск журналу «Нова нормальність» містить також звіт KPMG “Погляд керівників бізнесу в Україні 2020. Спецвипуск: COVID-19”, що дозволяє поглянути на динаміку змін пріоритетів керівників компаній в Україні, ключові виклики й можливості для бізнесу, спричинені пандемією COVID-19, а також дізнатися про стратегії подолання кризи та забезпечення подальшого зростання бізнесу. KPMG Review Magazine – щоквартальний журнал з актуальним контентом для тих, хто хоче розвиватися і вчитися на досвіді успішних людей. Наша мета допомагати читачам залишатися на передовій управлінської думки, ставати ще більш результативними лідерами і підвищувати ефективність своїх організацій. Попередні номери журналу доступні за посиланням >> Слідкуйте за каналом KPMG на YouTube, щоб першим переглядати нові інтерв’ю та підписуйтеся, щоб отримувати нові випуски журналу. Читайте! Надихайтеся! Підписуйтеся та діліться з клієнтами та друзями! Підписуйтеся на тематичні розсилки KPMG в Україні та KPMG Review Magazine. Корисні посилання KPMG Review Magazine #8 «Нова нормальність» Попередні номери журналу KPMG Review Magazine Погляд керівників бізнесу в Україні 2020. Спецвипуск: COVID-19 KPMG 2020 CEO Outlook

Вітаємо!

Пропонуємо до вашої уваги восьмий випуск журналу KPMG Review Magazine «Нова нормальність», присвячений темі розвитку та адаптації бізнесу до умов “нової реальності”, спричиненої викликами світової пандемії. У випуску ви знайдете відповіді на запитання:

  • Чи скоригував феномен COVID-19 стратегію розвитку компаній?
  • Що змінилося в довгостроковому баченні?
  • Чи вплинула пандемія на бізнес-модель та рішення щодо інвестицій?
  • Чи можуть українські компанії скористатися обмеженням ланцюжків поставок на глобальному ринку та стати альтернативним постачальником для європейських країн?
  • Яких навичок потребує лідер у період нової нормальності?

Ці та інші питання ми обговорили з Оленою Кошарною, засновницею та головною виконавчою директоркою Horizon Capital, провідної інвестиційної приватної компанії в регіоні. У розмові з Пітером Латосом, партнером, керівником відділу консультаційних послуг KPMG в Україні, вона розповіла про секрети стрімкого сходження Horizon Capital до вершин, реакцію компанії на нещодавні бурхливі події, вплив новітніх технологій і стратегію компанії, спрямовану на протистояння швидким змінам, яких зазнає бізнес й суспільство. До вашої уваги тизер інтерв’ю та подкаст.

Під час пандемії компанія Дарниця активно озвучувала суспільству свої дії та однією із перших почала допомагати лікарням. Для Дарниці — це прояв лідерства та відповідальності. Якого досвіду набула команда однієї з найбільших фармацевтичних компаній в Україні на карантині? Та як змінилося розуміння лідерства під час кризи? Відповіді на ці запитання в нашому інтерв’ю з Дмитром Шимківим, головою ради директорів Darnitsa Group.

Ольга Устинова, генеральна директорка «Vodafone Україна», розповіла нам в інтерв’ю, як нова нормальність вплинула на бізнес-лідерів та яких навичок та реакції вона вимагає.

Випуск журналу «Нова нормальність» містить також звіт KPMG “Погляд керівників бізнесу в Україні 2020. Спецвипуск: COVID-19”, що дозволяє поглянути на динаміку змін пріоритетів керівників компаній в Україні, ключові виклики й можливості для бізнесу, спричинені пандемією COVID-19, а також дізнатися про стратегії подолання кризи та забезпечення подальшого зростання бізнесу.

KPMG Review Magazine – щоквартальний журнал з актуальним контентом для тих, хто хоче розвиватися і вчитися на досвіді успішних людей. Наша мета допомагати читачам залишатися на передовій управлінської думки, ставати ще більш результативними лідерами і підвищувати ефективність своїх організацій.

Попередні номери журналу доступні за посиланням >>

Слідкуйте за каналом KPMG на YouTube, щоб першим переглядати нові інтерв’ю та підписуйтеся, щоб отримувати нові випуски журналу.

Читайте! Надихайтеся! Підписуйтеся та діліться з клієнтами та друзями!

Підписуйтеся на тематичні розсилки KPMG в Україні та KPMG Review Magazine.

Корисні посилання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: