fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Воркшоп з кібербезпеки

08/ 04/ 2024
  В умовах, коли кібератаки стають повсякденною реальністю, загрожуючи кожному бізнесу без виключення, кібербезпека в Україні трансформувалася з важливого аспекту у критично важливу складову, яка є обовязковою для захисту будь-якої компанії. Торговий відділ Посольства Австрії разом с Raiffeisen Bank Ukraine запрошує Вас на унікальний авторський воркшоп з кібербезпеки 19 квітня 2024, на якому Ви та Ваші колеги, відповідальні за корпоративні фінанси, дізнаєтесь про сучасні тенденції кібербезпеки, актуальні загрози для українського бізнесу та ефективні методи підвищення обізнаності Ваших працівників в кібербезпеці. Семінар буде корисний: керівникам підприємств, фінансовим директорам, головним бухгалтерам, спеціалістам з кібербезпеки. Учасникам потрібні будуть їх телефони для участі у Cybersecurity Quiz. Деталі: Мова заходу: українська Локація: готель Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil City Centre за адресою вул. Братська 17-19, Київ Програма: 09:00-09:45 збір та вітальна кава 09:45-11:15 семінар 11:15 – 13:00 бранч та нетворкінг Більш детальну програму семінару можна переглянути тут. Участь безкоштовна. Реєстрація на захід обов’язкова до 18.04.24 за посиланням https://forms.office.com/e/rZAYzk3Cwj. Будемо раді бачити Вас та Ваших колег і з нетерпінням чекаємо на зустріч!

В умовах, коли кібератаки стають повсякденною реальністю, загрожуючи кожному бізнесу без виключення, кібербезпека в Україні трансформувалася з важливого аспекту у критично важливу складову, яка є обов’язковою для захисту будь-якої компанії.

Торговий відділ Посольства Австрії разом с Raiffeisen Bank Ukraine запрошує Вас на унікальний авторський воркшоп з кібербезпеки 19 квітня 2024, на якому Ви та Ваші колеги, відповідальні за корпоративні фінанси, дізнаєтесь про сучасні тенденції кібербезпеки, актуальні загрози для українського бізнесу та ефективні методи підвищення обізнаності Ваших працівників в кібербезпеці.

Семінар буде корисний:

  • керівникам підприємств,
  • фінансовим директорам,
  • головним бухгалтерам,
  • спеціалістам з кібербезпеки.

Учасникам потрібні будуть їх телефони для участі у Cybersecurity Quiz.

Деталі:

  • Мова заходу: українська
  • Локація: готель Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil City Centre за адресою вул. Братська 17-19, Київ

Програма:

  • 09:00-09:45 збір та вітальна кава
  • 09:45-11:15 семінар
  • 11:15 – 13:00 бранч та нетворкінг

Більш детальну програму семінару можна переглянути тут.

Участь безкоштовна. Реєстрація на захід обов’язкова до 18.04.24 за посиланням https://forms.office.com/e/rZAYzk3Cwj.

Будемо раді бачити Вас та Ваших колег і з нетерпінням чекаємо на зустріч!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: