fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Воркшоп з антикризових комунікацій

26/ 03/ 2024
    21 березня відбулась зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій у партнерстві з комунікаційною компанією Truman. У форматі воркшопу учасники мали змогу попрацювати над обговоренням поширених сценаріїв репутаційних криз та підготовці до них. Разом з Олександром Запорожцем, Head of Crisis and Reputation Management в Truman, ми обговорили причини та плани запобігання кризам та алгоритми реагування. До того ж, мали можливість попрацювати над вирішенням кризового кейсу. Дуже вдячні колегам з Truman за співпрацю та допомогу з організацією заходу!  
01/

 

21 березня відбулась зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій у партнерстві з комунікаційною компанією Truman. У форматі воркшопу учасники мали змогу попрацювати над обговоренням поширених сценаріїв репутаційних криз та підготовці до них.

Разом з Олександром Запорожцем, Head of Crisis and Reputation Management в Truman, ми обговорили причини та плани запобігання кризам та алгоритми реагування. До того ж, мали можливість попрацювати над вирішенням кризового кейсу.

Дуже вдячні колегам з Truman за співпрацю та допомогу з організацією заходу!  

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: